Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "haladáselvű" politikusok...

A "haladáselvű" politikusok miért gondolják hogy meg kell változtani a világot?

Figyelt kérdés
És ha meg kell, miért gondolják hogy az a mód ahogy ők csinálják az az együl üdvös?

2021. dec. 11. 21:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%

20:06: abortuszra köteleztek? Te jó ég! Aztán hogyan sikerült? Pisztolyt tartottak a fejedhez, hogy "abortálj! Abortálj!", vagy hogy kell ezt elképzelni?

Baromi súlyos mentális problémáid vannak.

2021. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#20

Csak gúnyolódasra vagy képes, de értelmesen nem tudod elmagyarázni miert épp arra kellene haladni amerre ti mondjátok.


Ugyhogy a szavad teljesen súlytalan...

2021. dec. 22. 20:26
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

20:26: te írtál egetverő baromságokat...

Ja, és ha csak technikai fejlődés van szerinted: akkor talán rendezni kéne egy jó kis autodafét. Vagy megkövezést. Vagy karóbahúzást. Elvégre nem haladtuk túl szerinted.

2021. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#21


Orvos vagyok. Ahhoz hogy diplomát kapjak, nőgyógyaszatból aszisztálnom kellett legalább egy abortusznál.

:(

2021. dec. 22. 20:29
 25/28 Godaime ***** válasza:
52%

18/


Nekem inkább tűnik úgy, hogy a probléma veled van. Még a migránsoktól és transzneműektől való félelmedet meg is értem valahol Orbán propagandája után, de azt, hogy orvos létedre az abortusz ellen vagy azt már nem. Az égvilágon semmi közöd ahhoz, hogy egy nő milyen parazitát akar eltávollítatni a testéből, legyen az egy magzat vagy bármi más. A te dolgod nem az, hogy ítélkezz, hanem elvégezd amit tőled kérnek.

2021. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Meg bizonyára azt is tudod, hogy az abortusz nem egy új keletű dolog. Mindig is megvoltak az eszközök a nem kívánatos gyerekek "elhajtására" és ezeket gyakran alkalmazták is. Orvosként pedig nyilván azzal is tisztában vagy, hogy egészségügyi szempontból mennyivel előnyösebb a napjainkban használatos eljárás.
2021. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%
#13 Megmagyaráznád, hogy a "haladó" mitől felsőbbrendű? Azon kívül,természetesen, hogy te felsőbbrendű vagy.
2021. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

#26

Ha az anya élete forog veszélyben megcsinálom. De ez nem az volt - minden műtét előtt elbeszélgetünk a beteggel. Ez egy buta, picsogó ribizli volt, aki azt hajtogatta hogy "még szeretne élni" és elvárta hogy még sajnáljam is.

Legszivesebben két akkora pofont adtam volna neki hogy leesik a feje. Egy ilyen miatt kellett asszisztálnom egy gyilkossághoz... és az abortuszok nagy többsége ilyen, orvosilag nem indokolt eset.


Akkor utáltam meg végleg ezt az egész "haladó világrendet" és azt, hogy ránk akarjátok kényszeríteni...

2021. dec. 22. 21:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!