Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az gyarmatosító országokban...

Az gyarmatosító országokban élő feketék, valóban úgy vágnak vissza az egykori elnyomásért, hogy igyekeznek nem dolgozni, saját lábakon állni?(drog, bankkártya csalás, csempészet)

Figyelt kérdés

Nekem nagyon furcsa az életük, a fővárosban is pár éve olyan alakokat láttam hogy illett volna rájuk a karibi maffia jelző, drága ruhák, nagy fülbevaló, nem tudom focista volt-e, lényeg hogy feltűnőek, de meg nem mondani róluk hogy kik ők.

Nyugaton többnyire bandák tevékenykednek elég komolyan, ott nem is lepődök meg egy mediamarkt-os kis szatyor marihuánán, meg több milliós arany ékszereken, az új iphone sokszor a legújabbra cserélik.


2021. dec. 30. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a népirtást meg egy komplett kontinens kirablását ne nevezzük elnyomásnak, hanem annak, ami.
2021. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán van egy jókora réteg, aki nem tud integrálódni a társadalomba. Ez a réteg általában tanulatlan, nem rendelkezik szakképzettséggel, sőt az se megy ritkaság számba, hogy még az adott ország hivatalos nyelvét se beszélik. Emiatt a többségük nem tud integrálódni a társadalomba és nem talál munkát és úgy keres megélhetést, ahogy tud. Általában az ilyenekre vadásznak is a bűnszervezetek, hogy beszervezzék őket és az emberek kapnak is az alkalmon.
2021. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!