Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy Homonnay...

Van rá esély, hogy Homonnay Gergely (Puszi, Erzsi!) halála nem baleset volt?

Figyelt kérdés

Még most sem fogtam fel, hogy már nincs köztünk.


Sajnos el tudom képzelni, hogy a kábszerekkel csak rá akarták fogni a tragédiát, de igazából csak be akarták fogni a száját. Ez lehetséges?


2022. jan. 3. 12:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehetséges.
2022. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegy? Ha a rendőrség és az igazságügyi orvosszakértő megállapítja, hogy drogtúladagolás, akkor sem fogjátok elhinni, mert mindenáron azt akarjátok majd kihozni, hogy politikai gyilkosság áldozata lett, magyarán mi a kérdésed?
2022. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Homonnay befolyása nagyon jelentéktelen volt. Semmi haszna nem származott senkinek a halálából.
2022. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem, vagy öngyilkos lett, vagy túladagolta magát, ez a két lehetőség van.
2022. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Azért ne csináljunk már úgy, mintha olyan hihetetlen lenne, hogy egy libsi hulladék a nagy szabadelvűségében halálrakábítószerezi magát!
2022. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 árokpart ***** válasza:
76%
Egészen biztosan nem szerintem. Egy nagyon marginális csoport követői között lehetett népszerű. Átlagember még aki rendszeresen internetezik a legtöbben nem is hallottak róla eddig, köztük én sem és sokan mások. Egy ilyen publicista nem hinném, hogy a hatalom szemében szálka lenne, ráadásul nem is itthon élt. Ő nem egy Posta Imre vagy Budaházy Gyurihoz hasonló népszerűségnek örvendett. Az utóbbi két embert ha még bemész egy falusi kiskocsmába ahol még netet sem láttak esetleg, akkor is tudni fogja az olyan idős bácsi is aki nagyon keveset mozdult csak ki a falujából.
2022. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Imádom amikor írják, hogy JÓ ember volt. Mitől volt jó ember?

Évekkel ezelőtt elkezdtem követni az Erzsi for president oldalát, imádtam, jókat röhögtem rajta. Majd elkezdett "a macska" trágárkodni, ott már eléggé ferdén néztem, majd eljött az idő amikor az Erzsi for Presidenten keresztül Gergely folyamatosan ontotta magából az undorítóbbnál undorítóbb szóhasználatú politikai kifakadásait, na akkor követtem ki.


Komolyan ez egy jó ember? És most pártállástól függetlenül kérdezem. Jó ember aki állandóan mások halálát kívánja? Másokat akar elnémítani, másokat aláz? Ha ez a jó ember, akkor nagyon el vagyunk tévedve.

2022. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon szeretnéd ugye?
2022. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha túltolja az anyagot, szilveszterkor, meztelenül egy melegbárban, azt gondolnád balesetnek kérdező? Mert akkor baleset volt,szerintem.
2022. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Ki tudja? Ellensége biztos sok volt, hisz eléggé megosztó stílust képviselt és neki is szerepe volt abban, hogy milyen a mai közbeszéd állapota.


Ennek ellenére rengeteg más sokkal fontosabb személy van ellenzéki oldalon, akik nagyobb befolyással és eléréssel rendelkeznek.


Hogy ő volt-e az ördög ügyvédje? Ki tudja. Hont András bejegyzése is csak egy feltételezés. Az sem bizonyított, hogy a két Ördög Ügyvédje oldal és a FB oldal között van-e bármiféle kapcsolatra akár csak minimális utalás (például azonos IP címmel való belépés stb.).

2022. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!