Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen előnyei és milyen...

Milyen előnyei és milyen hátrányai lennéek annak, ha megépülne a Fudan egyetem?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

Akik szerint ezzel lesz egy vilagszinvonalu egyetemunk, azoktol tisztelettel kerdezem, hogy mi a rakert egy KÜLFÖLDI egyetemet kene ehhez idehozni?!


Miert nem lehet egy MAGYAR egyetemet felfejleszteni ennyi penzbol?


Soha nem kaptam meg erre valadzt fideszesektol.

2022. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

11

Hát igen. Aki szerint NEKÜNK -azaz magyaroknak- lesz ez az egyetemünk, attól meg kell kérdezni, hogy ha a KÍNAI egyetem a mienk lesz, akkor KÍNAIAK leszünk?

És ez nem vicc.

A kínai nagykövet szerint a Mo-on élő 30-40 ezres kínai közösség a magyar gazdaság mozgatórugója. Ezt mondta.

És nincs jobb érvényesítője a kalergitervnek sem, mint az egyetemek ilyen-olyan programja a színes diákoknak.

Kínai olimpiai bajnok,,unk" már van.

2022. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Előnyök: -


Hátrányok: hitelt fel a kínaiaktól, hogy a kínaiaknak ingyen nekik adott telken építsünk egyetemet. Tehát egy ajándékcsomagért amit mi adunk nekik, még fizetnünk is kell nekik kamatot... Nem ők fizetik a kamatot hanem mi!

2022. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%

Sárgák haza.

Minek nekünk a sárga kinai vacak?

2022. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!