Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az összeesküvéshívőknél csak...

Az összeesküvéshívőknél csak az összeesküvéstagadók a rosszabbak?

Figyelt kérdés

Személyesen is ismerek több embert, akik engem összeesküvéshívőnek tartanak, mert szerintem a műszaki termékekbe beleépítik az időzített tönkremenést.


A Volkswagen botránynál is megemlítettem nekik, hogy "naugye, ezt is összeesküvésnek tartottátok volna korábban". És képesek voltak azt hazudni, hogy nem tartották volna annak. Már-már azt sugallták, hogy ők korábban is tudtak róla, hogy a Volkswagen több ezer autóba csaló szoftvert épített be. Sőt már-már védelmükbe vették a Volkswagent, és elkezdték magyarázni, hogy a "piac már csak így működik"; akik jól csalnak, azok nem buknak le, akik rosszul, azok igen.


Egyetértetek, hogy ezek az emberek sokkal károsabbak a társadalomra, mint az összeesküvéshívők?


2022. jan. 21. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi a különbség az összesküvés és a valóság közt?


Fél év.


A megvalósult összeesküvések a legrosszabbak!

2022. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezek az emberek 2020 májusában még lenézően oktattak minket, hogy a covid egy természetes vírus, és hülye, aki szerint mesterséges. Most pont ugyanezek az emberek tagadják agresszívan, hogy ők valaha is állítottak olyat, hogy biztosan természetes lenne.


Amikor ki fog derülni, hogy biztosan mesterséges, akkor meg ezek az emberek fogják azt mondani, hogy ők már 2020 májusában tudták.

2022. jan. 21. 22:00
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm a válaszodat. Sajnos értelmes válaszok özönében nem reménykedek. Az eggyel feljebbi kérdésre azonnal érkezett 5 válasz. Ők azért nem válaszolnak erre a kérdésre, mert saját magukat érzik az összeesküvéstagadók szerepében, és nem tudnak mit felhozni a maguk védelmében.

2022. jan. 21. 22:10
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Ez pszichológia. Vannak ilyen embertípusok, akik nem gondolkodnak el azon, amit mondtál, hanem lehülyéznek, utólag meg már ők emlékeznek máshogy a történtekre. Nem kell velük foglalkozni.


Szerintem egyébként ez baj, hogy sokan tagadják az ilyen összeesküvéseket, meg még meg is magyarázzák, miért jó, ha mégis van ilyen. Viszont az olyan összeesküvés-elméleteket én se tudom komolyan venni, amikor ufókkal szövetkezett gyíkembereket gyanúsítanak a háttérben. :)

2022. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Godaime ***** válasza:
Ha van bizonyítékod is az állításodra, akkor nem összeesküvés elméletben hiszel. Ha pedig nincs és csak a saját elképzelésedet szajkózod néhány elszigetelt esetre hivatkozva, akkor bizony valami baj van a fejeddel és érdemes lenne szakemberhez fordulni.
2022. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Neked meg CT-re érdemes menned, mert esélyes, hogy hiányzik az agyad.

2022. jan. 26. 22:38
 7/12 Godaime ***** válasza:
Miért is, semmi valótlant nem állítottam.
2022. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De, nagyon is valótlant állítottál. Azt állítottad, hogy ha valamire nincs bizonyítékom, az nem is létezik, sőt egyenesen baj van a fejemben.
2022. jan. 27. 08:02
 9/12 Godaime ***** válasza:
Ez így van. Ha valamire nincs egyértelmű bizonyítékod, nem állíthatod biztosra a dolgot. Ha pedig még erősíted is, akkor baj van a fejeddel, mint minden összeesküvés hívőnek úgy általában.
2022. jan. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor visszatértünk oda, hogy menj el CT-re, ugyanis nagy valószínűséggel hiányzik az agyad.
2022. jan. 27. 19:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!