Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van jobban cenzúrázva?

Miért van jobban cenzúrázva?

Figyelt kérdés

Miért cenzúrázzák jobban a náci ideológiát mint a kommunistát?

Egyszerű példa: ma simán lehet működtetni kommunista pártot de nácit aligha. A horogkereszt tabu de a sarlókalapács nem stb. Miért? Mind a kettő ideológia és azok vezető(i) bődületes károkat okoztak. Miért érezni a kettős mércét?



2022. jan. 29. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hol. Nyilván a szélsőbaloldali tulajdonú fészbúkon a nácikat cenzúrázzák, a szélsőjobbos kurucinfón meg a komcsikat. Ahogy mondani szokás, minden szentnek maga felé hajlik a keze.
2022. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A nácik származás alapján irtották az embereket, a kommunisták meg azokat általában, akik szembementek az ideológiájukkal. Van különbség.
2022. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
1: a nácikat nem csak a szélsőbalosok tiltják, hanem általában a normális közép is
2022. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2 Igen.Meg a kommunistáknak több áldozata volt, ez is nagy különbség.
2022. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

#2


A nácik származás alapján irtották az embereket, a kommunisták meg akit éppen eszükbe jutott, akár a sajátjaikat is.

2022. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Ugye ez csak költői kérdés?

A nácik olyanokat bántottak, akiknek a származásával probléma volt. A kommunista tanácsköztársaságban szinte csak ilyen származású emberek vettek részt és 45 után is. Ma, a világelit is ebbe a népcsoportba tartozik. Ezt nem lehet jobban virágnyelven leírni, de nem kell hülyének se lenni, aki akarja megérti😃

2022. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kretens ***** válasza:
Sztálin-Hitler-Churchill....én csak azt nem értem hogy rajtuk kivül vajon akkoriban hogy hogy nem voltak ezek a nevek gyakoriak?Nekem ezek mind felvett neveknek tűnik.De vajon miért?Mi a baj az eredetivel?Vajon mit akartak elrejteni?Bár lehet hogy ez csak az én beteges fantáziám de ......inkább nem irom le a véleményem mert vannak dolgok amikkel kapcsolatban csak a hivatalosan elfogadott törvény álltal védett verzió a kimondható és én törvénytisztelő állampolgár vagyok.
2022. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Itt nyugodtan leírhatod.
2022. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!