Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor megteheti, hogy...

Orbán Viktor megteheti, hogy maszk nélkül vásároljon egy boltban? Főleg, hogy az orra előtt van kiírva, hogy kötelező a maszk viselés? Most akkor mi is van?

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Én is megtettem, hogy maszk nélkül vásároltam a cukrászdában, és anélkül ettem meg a sütit. Ahogy mindenki más is a cukrászdában.
2022. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Orbán újfent tanúbizonyságot tett mérhetetlen proliságáról. Tényleg elhiszi, hogy bármit megtehet.
2022. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Kepzeld el kerdezo, Orban Viktor maszk nelul issza a kavet a presszoban es maszk nelkul eszi meg az ebedjet az etteremben is :)


Cukraszdaban ha elvitelre viszel, akkor maszkban rendelhetsz a pultnal ... ellenben ha ott fogyaszto vendeg vagy, a maszk nem kotelezo.

2022. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Fogyaszto vendegeknek oltasi igazolas kell, az pedig biztos van neki.
2022. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Kepletesen ugy is lehetne mondani:


- ha be volt csomagolva a sutemeny akkor kell a maszk


- ha tanyeron volt a sutemey nem kell maszk

2022. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
#3: Az nem zavar, hogy Orbán konkrétan pont azt csinálta, hogy elvitelre rendelt a pultnál? Vagyis kötelező lett volna számára a maszkviselés. Hihetetlen hogy ezek a hardcore fidesznyikek még egy mondaton belül is képesek ekkora önellentmondásba keveredni.
2022. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

Micsoda óriási probléma!!!

Aztaqrva!

Minden nap látok 215 ilyen, vagy hasonló esetet!!

2022. jan. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Na persze, ha Orbán csinálja akkor nem probléma. Ha MZP, vagy Karácsony csinálná, akkor itt hőbörögnétek habzó szájjal, hogy hogy képzelik. Ha meg esetleg Gyurcsány, őt még be is börtönöznétek egy ilyenért.
2022. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

sütit vettek helyi fogyasztásra


így nem kell maszkot viselni

2022. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!