Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért olyan agresszívek a...

Miért olyan agresszívek a fideszes és az összefogás szavazói is?

Figyelt kérdés
Nem csak itt gyakorin, de a környezetemben is ezt tapasztalom, csak gyűlölködni tudnak, ahelyett, hogy normálisan vitáznának. Egyik kutya, másik eb. Legjobb, amikor közlöm, hogy én független vagyok, aztán mindkét banda nekem esik.

2022. febr. 10. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Inkább a Mi Hazánknszavazók.
2022. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Az Összefogásból csak a jobbikosok esetleg a dk.
2022. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A facebook hülyíti meg az embereket utána meg egymást hülyítik.
2022. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én független jobbos vagyok,és bármikor próbálok normálisan vitázni egyből megjön a csőcselék.
2022. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert agyhalottak, akiknek az identitásuknak szerves része, hogy ők milyen pártiak. Továbbá azt hiszik, hogy a másik oldal választási győzelme az apokalipszist hozza el. Vagy egy homokos-migránsos apokalipszist vagy egy neofasiszta diktatórikus apokalipszist.
2022. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Az összefogás szavazói békések, kivéve az MZP-tálibokat. Ők rosszabbak mint a fideszes nyuggerek.
2022. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a tet sok ember eleteben, lehet a tiedben nem, lehet csak nem latod hosszu tavom milyen hatasa van egyes kormanyintezkedesnek, de mindenki szeretne h az o erdekei erbenyesuljenek. Plusz fel vannak hergelve egymas ellen.


Sokaig en is apolitikus voltam, de aztan az eletemben jott egy tema ami utan elkezdtem tajekozodni es szembe jott velem, h milyen intezkedeseket hozott a fidesz. Azelott nem ertettem a haragot az ellenzekiekben, foleg h a fidesz elott milyen helyzetben volt az orszag, ahhoz kepes ez is fellendulesnek tunt, csak kozben a nem az arcunkba tolt intezkedesek olyan helyzetbe hoztak az orszagot, h konkretan itt demokraciarol nehez beszelni, 9 evre valasztanak fougyeszt, a frakciobol kiszavazast buntethetik, iranyitottak a kozbeszerzesek, a valasztasi rendszert folyamat a sajat elonyukre alakitjak, lehetove tettek a voksturizmust, a szavazo lap lefenykepezeset, privatizaltak allami vagyonokat, letelepedesi kotvenyekkel engednek be akar bunozoket is, egy 2000falu csapata vezeti az mb1et a miniszterelnok falujae, a gyerekkori baratja 600 milliardot szedett ossze nagyreszt kozbeszerzeseken a veje 30milliardot, ekozben egy kezdo tanar 145nettot keres, mikozben olyan tanarhiany van h sok iskolaban termeszettudomanyos tanar nincs is.


Ekozben azt is latom hogy miket hoznak le a fidesz mediumai es igy megertem a fideszeseket is akik MZPt sultbolondnak nezik, egyedul a kritikus gondolkozast hianyolom, nagyon tul toljak most a lejaratast, vhogy fel kene tunjon h osszevagottak pl a lejarato videok, es meg kene kerdojelezni h erre miert van szukseg. Ha valoban hulye MZP miert nem all ki vele Orban hiszen egy bolondot legkonnyebb lejaratni.


Sok fideszesnel azt latom h tudja h mit csinal a fidesz megse kepesek beismerni a hibajukat, es persze az se segit, h az ellenzeki szavazok meg az erveles helyett gyakran lehulyezik oket, igy mar csak azert is kialnak a maguk nezoponztja mellet.


A szamoru valosag h fideszes es ellenzeki szavazok is emberileg hasonloak, mindegyik oldalon vannak ostoba emberek es altalaban ok is a leghangosabbak.

2022. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előre megmodta minden elemző, hogy ez lesz Magyarországon minden idők legádázabb, legmocskosabb kampánya.

És ez még csak a kezdet.

2022. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!