Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem lesz hatalmas...

Csak szerintem lesz hatalmas égés az összefogás választási eredménye? Jönnek megint a hatalmas kormányváltási hangulattal, aztán visznek kb 20 körzetet a végén.

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem hinném. Szerintem nagyjából egyenlő esélyük van most a Fidesszel. Ez már mondhatni csak a szerencsén múlik, kivéve, ha valamelyik félnek van még egy jó kártyája a kampány végére.

Az biztos, hogy szoros lesz.

2022. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 szántóvető ***** válasza:
78%
20 körzetet pesten összeszednek.
2022. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Összefogás 55% fidesz 25% Mi Hazánk 15% egyéb 5%
2022. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Egyértelmű, hogy nagy bukás lesz a vége.

MZP kibulizza.

2022. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Figyelj, a tájékozatlanságod csak magadra nézve szánalmas. Számold össze azokat az evk-kat, ahol 2018-ban az ellenzéki pártok jelöltjeinek összeredménye magasan jobb volt a végül fideszes nyertesénél. És akkor próbáld a borsóagyadba beletuszkolni, hogy ezek a szavazók most mind egyetlen összellenzéki jelöltre tudnak voksolni.


Súgok: a szinte biztosra vehető ellenzéki körzetek száma 40-45. A billegő 15-20-on fog eldőlni.

2022. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
Fölényes összefogás győzelem lesz.
2022. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 április 4-én térjünk vissza erre. Egyrészt 4 évvel ezelőtti adatból nem kellene kiindulni. Már csak azért sem, mert a Jobbik kettészakadt és pl én is rájuk szavaztam 18-ban, de most biztos nem húzom be az X-et az összefogásra. Aztán a borsóagyaddal fogd fel, hogy nem lehet összeadni a 6 párt támogatottságát és a kapott eredménnyel számolni. Az összeborulással nem csak nyernek, de veszítenek szavazókat. Arról nem is beszélve, hogy a fidesz a mostani pénzszórással nem kevés szavazatot vett meg. Felőlem ringasd csak magad ebben a hizben, majd meglátjuk kinek lesz igaza.
2022. febr. 10. 20:20
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Nagy sikert én sem jósolok...
2022. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem én vagyok az #5-ös, de ha komolyan gondolod, amit a #7-es választban írtál, akkor tényleg rettentő ostoba vagy.


"a Jobbik kettészakadt"

Ne hívjuk kettészakadásnak, amikor a szavazóik többsége nem szakadt kettő. Ezért mert kivált pár ember még nem lesz kettészakadás, vagy ha így is annak veszed, akkor a kettőnél több részre szaakdt, pl. Volner miatt is.


"Az összeborulással nem csak nyernek, de veszítenek szavazókat"

Elsősorban nyernek, már 2018-ban is számtalan helyen koordináltan szavaztak a választók. Érted, a valásztók párt megegyezések nélkül, vagyis ha vesztenek is, akkor is olyan keveset, hogy felesleges ezt számolni.

Ezzel szemben olyan félmillióra teszik azokat a szavazókat, akik csak akkor szavaznak az ellenzékre, ha teljes összefogás van.


"a fidesz a mostani pénzszórással nem kevés szavazatot vett meg"

Másik hatalmas marhaság.

Aki eddig fideszes volt, az ezután is az maradt, aki pedig ellenzéki az plusz 50 ezerért nem elsz fidesz szavazó.

Olyan árkot ásott a fidesz már 2018-ra is, hogy ezek közt a pártok közt nincs átjárás. Ennek egyébként pont az a volt a lényege, hogy a fidesz ne tudjon az ellenzék szavazókat elvinni.

2022. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 tobas ***** válasza:
76%

"Aztán a borsóagyaddal fogd fel, hogy nem lehet összeadni a 6 párt támogatottságát és a kapott eredménnyel számolni. Az összeborulással nem csak nyernek, de veszítenek szavazókat"


2019-ben azért jó pár helyen bejött, pedig mindenhol ódákat zengtek az újabb Fidesz nagy arányú győzelemről és nem csak a fővárosban.

2022. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!