Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hivatalosan is kezdetét vette...

Hivatalosan is kezdetét vette a kampány, tudod már, hogy kire fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Még nem döntöttem el, hogy kire szavazzak
Fidesz
Összefogás
Mi hazánk
Kutyapárt
Nem megyek el szavazni
Egyéb
42 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
MZP!
2022. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
MZP! re.
2022. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
reálisan nézve a fidesz fog győzni, de igazából mindegy mert ami a fidesz és az ellenzéki összefogás közt megy az 1 rossz cirkusz! a Magyar politika a összefogás és a fidesz miatt 1 nevetséges valami lett, szóval bármi lesz a választás eredménye (összefogás vagy fidesz) a Magyar emberek vesztenek (persze nem mindenki szerint)
2022. febr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
A mi hazánkra gondoltam több hónapig, a covid miatt lett szimpi, de aki valódi változást akar nem herdálhatja el a szavazatát törpékre, hanem a legerősebb pártra (,DK)szavaz. Összefogás.
2022. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

#4

azért mert 1 párt kicsi attól még lehet rá szavazni, azért szavazz 1 pártra mert szimpi, ne azért mert nagy párt és esélye van nyerni!

2022. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyedül az összefogás képes leváltani orbán korrupt rendszerét de azt is csak akkor ha mindenki meg szavazni az összefogásra és visz magával mindenkit aki az összefogással szinpatizál.

Orbán nemfogja könnyen adni a hatalmat ő hatalom mániás, mindenre képes a hatalomért.

2022. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok hajlandó egyik sz@rra sem szavazni, érvénytelent fogok bejátszani (mindegyikre teszem az ikszet).
2022. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én egyik párttal se szimpatizálok már, korábban Jobbikra szavaztam, de azóta csalódás a párt. Viszont mivel a fidesszel már tele a hócipőm és jó lenne eltüntetni végre őket, így kénytelen vagyok az összefogásra szavazni, még ha sok dologban nem is értek egyet velük, de mérföldekkel vállalhatóbbak, mint a fidesz.
2022. febr. 12. 16:55
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
MZP
2022. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Mi Hazánk
2022. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!