Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik oldalon állsz?

Melyik oldalon állsz?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Fidesz - Oroszország
Fidesz - NATO & EU
Összefogás - Oroszország
Összefogás - NATO & EU
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Orosz tüntetők oldalán.

[link]

2022. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A normál emberek oldalán, akik rohadtul nem akarnának egymással kicseszni. És mindegyik ország kretén egoista saját nagyságukba szerelmes a történelembe bekerülni akaró politikusaival szemben.


Szóval pl az oroszok mellett akik most tüntetnek a háború ellen.

Az ukrán emberek mellett akiknek elveszi az országát Putyin.

Az ukrajnai magyar emberek mellett, akiknek nem adnak autonómiát az Ukrán politikusos.


És Putyin ellen, akinek nem számít az ár, hogy nagy ember lehessen.

És Orbán ellen, aki akadályozta Ukrajna védelmét.

És az Ukrán politikusok ellen, akiknek fontosabb kontroll, mint az ottani magyarok élete.

És a NATO ellen, aki nézi ezt is és nem tesz semmit, mint 56 ot is nézte, jaj, hogy nehogy még nagyobb baj legyen.

2022. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
#2 Amúgy Márky-Zaynak szerintem igaza van sacc. Nem lehet se azt csinálni, amit Orbán csinált az utóbbi években, hogy Putyint erősti és destabilizálja az EU-t, NATO-t. És azt sem, amit az EU, NATO csinál, hogy katonailag nem tesz szembe fenyegetést az orszoknak. Ha már egyszer ide fajult ez az egész.
2022. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Mármint #3 at is én írtam #2. nem válasz rá :D
2022. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A Fidesz oldalán Oroszország nélkül.
2022. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!