Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a legvalószínűbb forgatókön...

Mi a legvalószínűbb forgatókönyv? Mi lesz ebből a háborúból?

Figyelt kérdés

Tudom, ez már az ezredik ilyen kérdés. Aki jártas és átlátja a dolgokat szerinte mi lesz ebből? Minnél több hírt olvasok annál jobban szorongok, nem hiszem el, hogy ez megtörténhet. Erdélyi vagyok, közel a határhoz, nagyon féltem a családom, fogalmam sincs mihez kezdenénk evvel, menekülni nem tudunk, testvéremmel még egy év még megszerezzük a diplomát. Nincs pénzünk, útlevelünk hogy kiutazzunk, bármerre, sőt még autónk sem, ez most nagyon gyermetegnek fog hangzani, de a kutyáimat is nagyon féltem, nem tudnám őket itthagyni és a nagyszüleimet sem. Mi lesz ebből? Próbálok tájékozódni és nyugtatni magam, hogy ilyen nem történhet, de ennek ellenére úgy érzem mindenre fel kell magam készítsem lelkileg és minden lehetőséggel számolnom kell, a coviddal is úgy volt, hogy nem nagy ügy lesz és mi lett belőlle. Tegyük fel, hogy tényleg kitör egy nagyobb szabású háború, akkor mi lesz? Hova menekülnek az emberek? Nem hiszem el, hogy ez megtörténhet. Mi a legvalószínűbb, hogyan fog folytatódni ez a háborús helyzet? Mi lesz ennek a végkimenetele?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2022. febr. 26. 17:32
 1/2 meszike91 ***** válasza:
100%

Ezt még nem látni. Lehet hogy gyors lefolyású lesz és pár héten belül rendeződik minden, de az is lehet hogy hosszasan elhúzódik.


Az biztos hogy Európa ezek után militarizálódni fog.

2022. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hamar vége lesz.


Az ukránok aláírnak egy nagyon kedvezőtlen megállapodást.


Az oroszok örülnek, néhány megye önállóvá válik. Aztán meg csatlakoznak Oroszországhoz vagy csak titokban lesznek segítőik (mint a fehéroroszok).


A világ megtesz néhány pénzügyi szankciót, ami senkinek nem jó.


Kína jól jár. Esetleg rámegy Taiwanra.

2022. febr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!