Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Putyinnak nem égő a mostani...

Putyinnak nem égő a mostani helyzet? Ekkora hadi fölénnyel képtelen átgázolni az ukrán seregen és már atommal fenyegetőzik. A vörös hadsereg se a régi már.

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 16:34
A kérdező szavazást indított:
Égő, én is azt hittem, hogy lesöprik az ukránokat
Kicsit gáz, nagyon elszámolta magát Putyin
Nem gáz, nincs gáz
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nem akar sok ukrán civil áldozatot.

Az ukránoknál lehet gond hogy már külföldi önkéntes harcosokra van szüksége illetve elkezdték felfegyverezni a civiliket, ezenkivül bünözöket is kiengedtek börtönből hogy mellettük harcoljanak (gyilkosokat stb)

2022. febr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem sokkal gázabb hogy pár ezer strandpapucsos szamárhuszár tálib egy hét alatt,kikergette az amcsikat Afganisztánból. ,🤷
2022. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

szerintem egyértelmű, hogy erődemonstráció a célja, nem pedig a pusztítás.

ezért dolgozik háborúhoz képest "finoman".

2022. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Az orosz katonák egyszerűen nem lehetnek valami motiváltak szerintem. Én se akarnám otthagyni a fogam Putyinért.
2022. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Te, vonj mérleget a harcok kezdete után egy hónappal, ez még kicsit korai. Irakot több mint egy hónap alatt foglalták el, pedig a fél világ ott harcolt. Most az oroszellenes sajtó minden valós vagy kamu ukrán apró sikerről ujjongva számol be, de ez erősen félrevezető lehet.
2022. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Általában nem szoktak 3 nap alatt háborúkat megnyerni. Atommal nem Ukrajna ellen fenyegetőzik. A háború első napján már megmondta, hogy ha a nyugati hatalmak beavatkoznak, akkor annak soha nem látott következményei lehetnek. Erre fél Európa elkezdett fegyvereket szállítani az ukránoknak, a britek már külföldi katonák bevetését is támogatják. Erre válaszul, ahogy korábban ígérte, Putyin készenlétbe helyezte az atomfegyvereket, egyfajta figyelmeztetésként. Ha a nyugati hatalmak nem állnak le, akkor annak bizony komoly következményei lehetnek.

Mellesleg az oroszok próbálják a lehető legkevesebb civil áldozattal megnyerni ezt a háborút, rengeteg felvétel van róla, ahogy az ukrán civilek megállnak orosz tankok mellett, beállnak eléjük hogy lassítsák őket, stb. Nem bántják egyiküket sem, az oroszoknak nem célja az ukrán lakosság gyilkolása. A katonákat is előbb felszólítják a megadásra, nem esnek nekik egyből. Így nyilván lassabban is halad az offenzíva. De ha Zelenszkij felfegyverzi a lakosságot és ellenállásra buzdítja őket, akkor valószínű egyre több "civil" áldozata lesz a háborúnak, pedig teljesen felesleges lenne ez a vérontás.

2022. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

"Nem bántják egyiküket sem, az oroszoknak nem célja az ukrán lakosság gyilkolása. A katonákat is előbb felszólítják a megadásra, nem esnek nekik egyből. Így nyilván lassabban is halad az offenzíva. De ha Zelenszkij felfegyverzi a lakosságot és ellenállásra buzdítja őket, akkor valószínű egyre több "civil" áldozata lesz a háborúnak, pedig teljesen felesleges lenne ez a vérontás."


Egyem meg a szívüket. Ha nem akarnak vérrontást, a legegyszerűbb hazatakarodniuk az idegen országból. Értem én, hogy Oroszország védené az érdekszféráját, de Ukrajna választott, hogy melyik világhoz akar tartozni. A barbár módszerek helyett Putyin inkább azon munkálkodjon, hogy egy olyan atmoszférát teremtsen, amelyhez önként átpártolnak az emberek, és nem csak akkor, ha pisztolyt tartanak a homlokukhoz.

2022. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ukrán amerikai bábkormány szegte meg a minszki szerződést, miszerint volt szovjet államok nem csatlakozhatnak Natohoz, de amerika fegyverezte fel őket és Nato hadgyakorlatozott területen
2022. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!