Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha nem fogadok be az otthonomb...

Ha nem fogadok be az otthonomba ukrán menekülteket, akkor szar ember vagyok?

Figyelt kérdés

Tényleg hülye, aki nem adakozik és nem fogad be menekülteket? Úgy érzem én vagyok az egyetlen, aki totál kimarad ebből.

Ördög Nóra kijelentése ihlette a kérdésemet:

https://24 .hu/elet-stilus/2022/02/28/ordog-nora-orosz-ukran-haboru-adomany-segitseg/


2022. febr. 28. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Az az idióta aki segít ezeknek. Csak még inkább feldühìti Putyint, és lehet mi is célponttá válunk. Be se kellett volna ezeket engedni.
2022. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Én sem fogadok be. Mivel hogy Baranya megyében lakok, hozzánk még nem értek le a menekültek, így nincs kit befogadnom.😊
2022. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne akadj fenn minden idióta megjegyzésen!
2022. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Mi befogadunk..S küldtünk is pénzügyi támogatást. Ezek nem a robbantgatós szírek hanem a saját testvéreink a határ túloldalán..Az 1-es gondolom egy aluliskolázott szarul kereső panellakó szar alak...Nem baj..Nekik van magyar állampolgársága is...Apr.3-án megmondtuk nekik segítünk nekik szavazni...Ha kell így döntjük be az ellenzéket...
2022. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én arabokon segítenék, ukránokat meg ismerem milyenek...
2022. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
MOndanám, hogy buta fasiszta faszparaszt vagy a legótvarabb fajtából. De szerintem még azt sme értenéd meg, kérdező.
2022. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5!Lengyelországba mennek az ukránok.Ide magyarok jönnek.Akik elhozzák a Fidesz következö 2/3-át.
2022. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

#1:

Te valami hat elemit se végzett, IQ nuku pali vagy?

2022. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Majd ha atombombát kaptok, akkor legyen nagy a pofátok. Ostobák.
2022. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!