Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most hogy szinte minden covid...

Most hogy szinte minden covid korlátozást eltörölnek a beoltottak nem bánták meg, hogy így döntöttek?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 11:33
A kérdező szavazást indított:
De, megbántam már
Nem, mivel féltem, így is megérte
Oltatlan vagyok, tudtam én, hogy nem kell az oltás
45 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
61%
Mi a fenéért bántam volna meg? Lényeg, hogy nem haltam meg, és nem betegedtem meg.
2022. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
Kíváncsi lennék azok véleményére akik azokban a szektorokban dolgoznak ,ahol kötelező volt...
2022. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

Most, hogy szinte biztos, hogy egyszer meg fogsz halni, megbántad, higy megszülettél?


Naugye...


Nem értem, hogy mi ez a cirkusz még mindig az oltással. Gyerekként nem kaptál védőoltást? Vagy ha kaptál, felfordultál tőle?

2022. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
2: Most is kötelező az egészségügyben, ez nem változik.
2022. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%

Miért bánnám meg?

Bajom nem lett az oltásoktól, szóval nyilván nem bánom hogy beadattam őket, akkor se ha nem kötelező. Eleve mikor beadattam, akkor még nem is lett volna muszáj.

(Egyébként meg 2 hónapja nem lenne bevételem ha nem adattam volna be, szóval inkább azt bánnám. :D )

2022. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántam meg, én jól jártam vele, covid előtt minden ősszel elkaptam az aktuális szezonális nyavalyát, ami hetekig kínzott, most meg csak átfutott rajtam pár nap alatt.
2022. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
66%

Kétszer negyedóra és két szúnyogcsípésen mit tudnék megbánni?

Cserébe nem azon sopánkodtam, hogy hova nem mehetek, vagy mit nem tehetek oltás hiányában.

Mert valljuk be, aki nem olttatta be magát, az többnyire ezzel töltötte az elmúlt 2 évet.

2022. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

6

Én nem kaptam meg, de covid előtt sokszor voltam megfázva, nátha stb és minimum 1 hétig beteg voltam. Mióta covid van 1 napig szoktam beteg lenni. Meglepő volt, de a 3-dik esetnél már feltűnt hogy eléggé le rövidült a megfázásom.

2022. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%

7

Nem vagyok oltott, de kb mindenhova mehetem így is ahova eddig jártam. 🙂

Sok helyen nem voltak a saját maguk ellenségei. A pénz az pénz.

2022. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
23%
Azt üzenem az oltottaknak hogy be bizonyosodott hogy birkák vagytok.. Majd titeket visznek a háborúba is ti meg mentek majd önként és dalolva..
2022. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!