Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért dőlnek be ennyire az...

Miért dőlnek be ennyire az emberek az oroszellenek kamuhíreknek?

Figyelt kérdés

Csak néhány az elmúlt hétről:


-ukrán apa sírva öleli a lányát, aki igazából egy oroszpárti felkelő, ahogy épp az Azov Hadtesttel készül harcba szállni Donbaszban

-a 13 Kígyó-szigeti hősi halott, akik igazából jól vannak

-az oeosz tank, ami áthajtott egy kijevi autóson igazából egy Stela-10 ukrán légvédelmi rendszer

-a fotók Zelenszkijről katonai ruhában egy 2021-es határnézősdin készültek

-orosz pusztítás egy holokauszt-emlékművön; semmi sem történt

-egy vírusvideó, ahol egy ukran pilóta lelő egy orosz vadaszgépet, igazából az Arma 3-ból van XD

-egy másik videó, ahol egy ukrán MiG-29 lelő egy orosz Su-35-öt egy Digital Combat Simulator animáció


Akik ezeket minden kétség nélkül megeszik, van önálló gondolatuk? Vag afféle NPC-k, akiknek kivették a korona kazettát, és besobtak a háborúst?



2022. márc. 4. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
De az ugye nem kamu hogy lerohanta Ukrajnát és sz@rrá lövi rakétával a városokat? Vagy az is egy kamu propaganda?
2022. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Ezek mitől biztosak , hogy nem kamu ? Én azt hiszem el amit a saját szememmel látok. Mind a kettő oldal egy ótvar b*zi klub ami a híreket illeti. Hazudnak mint a vízfolyás
2022. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Már a "hírcsinálóknál" is annyira gyenge a színvonal, hogy azt hiszik mindent elhiszünk. Nyilván most le kell festeni az oroszokat ördögöknek, ámerika meg a szokásos angyal. Ismerjük már ezt a bs-t.
2022. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima szimpátia.

Manapság nagyon nehéz eldonteni ki-mit hazudik. Foleg az interneten.

Szetintem mindkettő gyártja a kamuhireket, kamuvideokat. A firkászokról meg ne is beszéljünk..meg a cenzúrálásról.

2022. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekwm az is furcsa, hogy bármiféle átvezetés nélkül váltott a közvélemény a mindmeghalunkkötelezőótástmaszkotról a háború témájára. Tényleg olyan, mint egy lejászó. Az Index vagy társainál egy belpesti zsidócska lepötyög egy 80 karakteres maszalgot, és az olvasóik, ha kell, abban a minutumban hátraarcot vágnak minden addiginak.
2022. márc. 4. 19:16
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert buták. Semmi bizonyíték nincs, hogy Oroszország megtámadta volna Ukrajnát. A mai technikával tökéletesen lehet megjátszani ilyen helyzeteket. A pénzhatalmi világelit és Soros végtelen forrásaival a deep fake technológiai harc az új világrendre törekvés... Egyébként meg megy a hergelés már évek óta a globalista nyugatról állandó jelleggel. Félnek az erős vezetőktől, mint Orbán, Putyin stb. Azt gondolják, hogy csak meleg elnök lehet, aki mindenre impotens és nem tud dönteni. 56-ban is a hősökről beszélnek, pedig már a napnál világosabbra vált mára, hogy egy CIA akcióról volt szó akkor is, amire néhány náci magyar vevő volt.
2022. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tobas ***** válasza:
90%
Ezt hívják dezinformációnak és azért könnyű, mert az emberek többsége nem néz utána a hír forrásának vagy csak szimplán nem kérdőjelezik meg. Pontosan ezért szimpatizálnak sokan az oroszokkal.
2022. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a TIE vadász tetszett a legjobban :) Nagyon kreatív :)

[link]

2022. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez, amit csinálnak ezekkel az álhírekkel, valójában egy fehyver a sokközül. Propaganda. Sok hatalom rájött erre, már régebben is, de ma már egyetemen oktatják, szakemberek vannak képezve erre a célra.

Amúgy, szerintem az emberek legalább 70%-a az önfentartásra is képtelen lenne szociális háló nélkül, ezek az emberek, a számukra szimpatikus platformtól, embertől, médiától bármilyen információt simán, gyanakvás, vagy bármiféle kritika nélkül befogadnak. Sajnos, bármilyen bizonyítékot mutatsz, azt nem fogadják el, akkor is az eredeti, számukra szimpatikus infót tartják igaznak. Számukra az elég garancia, hogy az általuk ilyen olyan okból megbízhatónak ítélt platformról származik. Mint ha azt mindanák ezek az emberek: nekem nincs tehetségem, kedvem, időm megtudni, mi is a valóság, igazság, kérlek, tedd meg ezt helyettem és én kételkedés nélkül elfogadom, elfogyasztom.

2022. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj koma, ha neked új az hogy az interneten megjelenő hírek egy része kamu, az csak téged minősít. A lényeg úgysem a vírusvideókban van hanem a valóságban amiről az összes tisztességes és hiteles sajtóorgánum is tudósít. És azokon szenzációhajhászás nélkül látni a rombolást, az inváziót, a halottakat és a menekülteket.
2022. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!