Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem fura ez a hirtelen javulás...

Nem fura ez a hirtelen javulás covid szempontjából?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt még nagyon nem úgy állt a dolog, hogy látnánk a végét, most meg feloldják a korlátozásokat. Mégis mi folyik itt? Mi történik? Annyira fura az egész, mintha egy világvége szitkom filmbe kerültem volna.

Ki mit gondol erről?



#covid helyzet
2022. márc. 6. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
De
2022. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Sejtem mire akarsz kilyukadni, de szólok, hogy már egy hónapja, az orosz-ukrán konfliktus előtt is alig volt téma.
2022. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%

Feltűnő hogy pont akkor szűnt meg a vészhelyzet hogy be lehessen fogadni a migránsokat :)))

Bár gondolom természetesen csak az oltottságival és vagy karantént letöltött migránsok jöhetnek ;D:DD

2022. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%
Már 1-2 hónapja, hogy nyugaton kezdik feloldani a korlátozásokat. De, ha feltétlen összeesküvés elméleteket akarsz gyártani... akkor nyilván majd belemagyarázol mindent. Szóval ja, ha valaki konteot akar látni mindenhol, akkor persze, hogy azt fog találni mindenben.
2022. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Kitört a csilághábi.
2022. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Ezzel most nagyon jól mérhető lesz a kovid létezése. Most boldog-boldogtalan özönlik minden felé és maszkot se hord senki. Ha elindul egy tömeges nyúvadás akkor a kovid létezik, ha mégis eltűnik ennek ellenére akkor egy ordas kamu volt az egész.
2022. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%
Már pedig el fog tűnni, ez már borítékolható. A valós problémák mellett nem lehet még egy hazugságot it fenntartani, mert belebonyolódnának. Amikor ütközik az érdek, háború a kovid ellen és dönteni kellene, kénytelenek lennének elismerni, hogy kamu volt az egész. Ezért kell gyorsan eltüntetni.
2022. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

#7

Most összezavarodtam. Hát legutóbb még azt írták a konteósok, hogy a coviddal már nem tudnak riogatni, ezért kellett behozni az orosz-ukrán háborút. Ezekszerint az orosz-ukrán fenyegetés szerintetek is valós? 🤔

2022. márc. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Mért ne lenne valós? Putin sose pecsel.
2022. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

#9

Hát ezt kérdeztem én is tőlük akkor.

2022. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!