Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mekkora esély van egy újabb...

Mekkora esély van egy újabb világháborúra? Illetve arra, hogy Magyarország belekeveredik a háborúba?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy jó munkahelyem van, de a lényeg, hogy féltem a kis szaros életem, illetve a családom. Ja, a pláne, hogy a vért olyan szinten nem bírom, hogy vérvétel után is fél óráig ébreszgetnek... Szóval ha úgy néz ki a helyzet, akkor inkább menekülök, míg lehet. Szeretem a hazám, de egyik mocskos politikus sem ér annyit, hogy miatta bárki is meghaljon. Ami ide köt, az a barátok, és a család idős tagjai, a fiatalok jelentős része külföldön. Nekünk egyszerű embereknek meg éppen mindegy, hogy NATO vagy orosz érdekszférába tartozunk. Szerintetek menjünk, lesz itt háború? És hova? Ausztrália, Kanada, esetleg Egyesült Királyság?
2022. márc. 8. 11:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Zeleszkijt kampányát egy ukrán médiaoligarcha fizette, nyilván nem Zelenszkij dönt. Bár elméletileg önállósodhat. Valóban humorista, színész volt. Poén, hogy egy sorozatban eljátszott egy tanárt, akiből miniszterelnököt csinálnak. Majd miniszterelnök lett a való életben is.

Amiből gondoljátok, hogy lesz vh? Amiből, hogy nem?

Inkább a gáz és benzinhiány a veszélyes.

2022. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!