Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek kezdenek hozzászokn...

Az emberek kezdenek hozzászokni az orosz-ukrán háború gondolatához (az első napok megdöbbenése és aggodalmai után)?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen.Már a béke és a nyugalom zavar,ha semmi rendkívüli nem történik a világban.
2022. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem, én egyre felháborodottabb vagyok ahogy látom, hogy bár Putyin támadott elsőként de rajta kívül kábé minden érintett azóta is azon igyekszik hogyan lehetne ezt még sokkal súlyosabbá tenni és nem megoldani.
2022. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem egy dolog zavar: a munkám egyre kevesebbet ér.
2022. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen,minden csoda három napig tart.
2022. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egyre durvább dolgok történnek, ahogy láttuk az első napokban nem lőttek rá az ukrán emberekre,most meg már látjuk, hogy nem ismernek se istent, se embert. Anyákat, állatokat, tolókocsisokat, papokat, mindenkit pusztítanak. Aki ezt " megszokja", az pszichopata.
2022. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
5) ott kell hagyni az ukránok által meghatározott frontvonalakat és akkor életben maradnak,még ha a házukat szét is lövik jó eséllyel.
2022. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os: Még szerencse, hogy az ukránoknak nem te vagy a vezetője.
2022. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is feltűnt, hogy ritkábbak a pávakérdések. Lesz kötelező sorozás? Hehe.
2022. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!