Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az Európai Unió a jövőben...

Ha az Európai Unió a jövőben képtelen lesz egy brüsszeli irányítású és dominanciájú Európai Egyesült Államokká alakulni, akkor előbb-utóbb a teljes széteséssel és felbomlással kell szembenéznie?

Figyelt kérdés

2022. márc. 13. 18:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
27 ország 27 kultúrából sosem lesz egységes massza.Itt 1000-1500 éves államokról van szó...Ne keverjük az USA-val ami teljesen máshogy fejlődött s a telepesek nagyobb része angolszász volt..
2022. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
1 Az USA korai szakaszában lényegesen nagyobb külömbségek voltak az államok közt, mint jelenleg az Europai országok közt. Az USA tagállamai közt jelenleg is nagy külömbség van, az egységes nyelv ami valoban egységesebbé teszi őket.
2022. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Lincoln tette őket egy nemzetté..S soha nem voltak ekkora eltéréseik..De én csak történész vagyok..
2022. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Inkább a túlzott centralizáció erőltetése fenyeget felbomlással. Lásd britek kilépése.
2022. márc. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Egy luxemburgi 8x annyit keres mint egy bolgár..Egy Idahoi nem keres 8-ad annyit mint egy Chicagói..S az EU pont úgy van létrehozva hogy a Nyugat élősködik a Keleten.
2022. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

3 akkor ideje lenne átismételni.


[link]

2022. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Történész vagyok.Tudod nálunk ha a diploma munkában egy wikipédiat idézel már kivágnak.Kicsit több szakirodalmat olvastam..
2022. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!