Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Zelenszkij: kész vagyok...

Zelenszkij: kész vagyok tárgyalni, de ha nem sikerül, világháború lehet. Nekem egyre unszimpatikusabb ez a pali, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 16:47
A kérdező szavazást indított:
Alapból unszimpatikus volt
Eddig még sajnáltam, de most már tényleg túltolja ez a bohóc
Félig-meddig érthető, de nem akarok 3. világháborúba keveredni miatta
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Jól néz ki
2022. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj hogy nagyon könnyű belekeverni még egy országot és akkor nem tudom mi lesz.
2022. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Erről a baromról jobban elhiszem, hogy direkt átlő egy NATO területre, csak hogy más nehogy kimaradjon a buliból.
2022. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Neki elemi érdeke, hogy segítséget kapjon. Ez teljesen érthető, ha mi lennénk ilyen helyzetben, mi is ezt tennénk. A mi érdekeink ezzel ellentétesek, senki nem akar vilagháborút. Viszont hosszabb távon azzal is rosszul járunk, ha elfoglalják Ukrajnát, így kell segíteni, de csak bizonyos kererek között.
2022. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Még is hogy beszéljen? Ők vannak tűz alatt. Neki az a dolga, hogy így beszéljen.
2022. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

4#ha mi lennénk ilyen helyzetbe akkor nem kéne segítséget kérni mert automatikusan jönne viszont ukrajna az más.


Ilyen politikusokkal magyarország pl még lejjebb menne mint most van lenne az ország élén egy humorista a aki a f@szával zongorázik egy több ezres közönségnek erre szokták mondani hogy erre futotta.


Amiatt szimpatizáltak vele mert ott maradt kijevbe. Aha és akkor el van felejtve a kárpátaljai magyarok elnyomása, az orosz lakossáb kizsákmányolása az összes többi kissebbség a lehető legmocskosabb módon való megalázása az el ukránosítás.

Azt mondják kárpátalja lakosságának csupän 10% magyar ez nem igaz minimum 50%-a magyar csak el ukránosodott a neve még most is magyar de a nyelvet már csak másodlagosként használja.


Csak is azért védi mindenki ukrajnát mert putyin nem úgy vágta pofon őket ahogy kelett volna egyszerűbb lett volna egy másik orosz párti párt hatalorma juttatása mert én ezért le leszek pontozva de meg értem putyint ilyen szempontból elege lett ukrajna farokméregetéséből és meg akarta dönteni a kormányt csak hát mivel látza hogy nekem vam egy milliós hadseregem akkor már bevonulok.


Lefordítva: ez egy családi konflintus a kamaszodó gyerek elkezdett rossz dolgokat csinálni mint kipróbálni a cigit (elnyomni a kissebbséget) a fater észre vette ezért pofán verte hogy észhez térjen kb ennyi a story

2022. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

"Jól néz ki"

Na igen. Sanszos, hogy a sok idióta tinipics, meg cicamica belezúgott és ezért szavaztak rá, mert "annyira cuki".

Hát itt a cukiság eredménye.

Ha nem színészként viselkedett volna, hanem politikusként akkor asztal mellett oldotta volna meg a konfliktust (évekkel ezelőtt) és kellene senkit a halálba küldenie.

Mondjuk jó színész, mert úgy táncol ahogy fütyülnek neki.

2022. márc. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
A kutya ugat, a karaván halad. Z. pampoghat bármit, az oroszok szétlövik Mariupolt, a nemrég ismét kétharmaddal újraválasztott magyar kormányfő pedig nem fog szankciót megszavazni az orosz gázra.
2022. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!