Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » MZP azt kérte mindenki győzzön...

MZP azt kérte mindenki győzzön meg 3 embert, hogy rá szavazzon. Összefogás szimpatizánsként te teszel érte, próbálsz másokat (család, barát, ismerős, munkatárs) meggyőzni arról, hogy rá szavazzanak?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 12:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, a szűk környezetemben levőkkel beszélek erről
Igen, szinte mindenkit megpróbálok meggyőzni
Nem, mert félek a vitától, konfliktustól
Nem, mindenki döntse el saját maga, hogy kire szavaz
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben még próbálkoztam ilyesmivel, most már nem. Nagymamám pl. gyűlöli a fideszt, de minden választáson rájuk szavaz, mert "legalább a migránsokat nem hozzák ide". Az egész család ellenzéki, folyamatosan beszélünk vele politikáról is, de ezt hallja a tv-ben, a rádióban és ez ellen nem tudunk mit tenni. Már letettem róla én is, nem fogom kényszeríteni, ha így döntött, akkor így döntött.

Másrészről nem érzem feladatomnak, hogy pártoknak kampányoljak. Kapnak kampánypénzt, vannak aktivistáik, politikusaik, az a feladatuk, hogy meggyőzzék az embereket. Miért nekem kellene dolgoznom helyettük?

2022. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szűk környezetemben nem tudok meggyőzni már senkit, mert mindenki magától fog MZP-re szavazni
2022. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Molyember ***** válasza:
87%

Én is azt akartam írni, mint a kettes. Sem most, sem '18-ban nem voltak körülöttem fideszesek. Na jó, talán egy-kettő, de ők jellemzően nincsenek vitára alkalmas mentális állapotban, amolyan falu bolondjai, csak munkahelyen. Ebből kiiundulva megint csodálatos kétharmada lesz ennek a kretén pártnak, mert bár senki se ismer fideszes embereket, valahonnan csak előkerül megint 2,5 millió szavazó.

A zsákfalusi, mélyszegénységben élő cigányság, és a nem sokkal jobb helyzetben lévő magyarok lehetnek a tényleges szavazóbázis, de őket meg képtelenség elérni, nemhogy meggyőzni.

2022. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

És mégis mivel lehetne meggyőzni 1 fidesz szavazót?

ne vicceljünk már.

Ahogy 1 jehova tanúját sem lehet meggyőzni arról hogy az ó szövetség nem történelemköny, úgy egy fidesz szavazót sem érdekelnek a tények.

2022. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Ahhoz előbb bizonyítani is kellene valamit!
2022. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
#5 Mert ugye neked jó Fideszesként a sorosgyurcsánymigráns az aduász "bizonyíték"....
2022. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagyok Fideszes, de a szavazatért, csak kellene valami normális jövőképet felvázolni!
2022. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Molyember ***** válasza:
100%
Orbán=Putyin, és MZP=nyugat. Ez a normális jövőkép mindenkinek, aki felfogja, hogy mi történik körülöttünk.
2022. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 A Fidesznek sincs semmi jövőképe. Csak annyi hogy a hanyatló Nyugatot akaruk utól érni miközben Szent Viktor megvéd minket a migránsoktól, az LMBTQ-ól na meg Gyurcsánytól. Ez ám a jövőkép mit ne mondjak.
2022. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!