Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az embereket miért foglalkozta...

Az embereket miért foglalkoztatja ennyire a transzneműek kérdése a profi sportban?

Figyelt kérdés

Mindenki odáig van,hogy mekkora igazságtalanság ez.

De őszintén,ki a fenét érdekel ez?

Most vannak,akik azt hiszik,hogy férfiak tömegei fognak majd operáltatni?


Az bezzeg senkit nem érdekel,hogy a nők bizonyos területeken előnyöket élveznek.

Pl hamarabb mehetnek nyugdíjba

Nehéz fizikai munkát a férfiak végzik.

Pl pultosnak,titkárnőnek mehetnek,útépítésen nőt még nem láttam,de szemétszállítót sem.

10ből 9 hajléktalan férfi.


Ehhez képest az élsportolók megszedik magukat 35 éves korukban nyugdíjba mennek.


Az emberek miért ezzel foglalkoznak,a valódi,tömegeket érintő problémák helyett?


2022. márc. 22. 14:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Lám, téged is foglalkoztat, mert kérdést írtál ki róla. Miért ne foglalkoztathatná az embereket, ha egy magát nőnek deklaráló férfi veri le a nőket egy sportrendezvényen?
2022. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Talán mert igazságtalan és agyrém? Innentől indítok magam helyett egy agarat a futóversenyen, mert annak képzelem magam. Oszt jónapot, megnyerek mindent.
2022. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Mert kb. olyan, mintha egy 100 kilós boxoló azt mondaná,hogy ő egy kis 40 kilós tininek érzi magát és erre betennék a gyerekek közé boxolni,akiket szétverne.
2022. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy is, ha valaki legálisan állíthatja azt, hogy ő márpedig nő, csak rossz testbe született, én miért ne állíthatnám ugyanekkora érvényességgel azt, hogy márpedig én az a kutya vagyok, csak egyszerre 2 testben? Ennyi.
2022. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Én pl teniszt nézek.

Ott a magasság is számít.

Ezzel az erővel a 160 cm-es játékos mennyire fair,egy 190 cm-essel?


Valamiért az alacsony emberek hátrányai senkit sem érdekelnek.

2022. márc. 22. 14:34
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
Érdekes, fordítva miért nincs ilyen? Ha egy nő képzeli magát férfinek, miért nem verseng a férfiak között?
2022. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 NTBS ***** válasza:
83%
Szerintem az igazságtalanság miatt. Legyen külön versenyszámuk és akkor senkinek nem sérülnek a jogai.
2022. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem,nem ugyanaz a súly és a nem kérdése.


Ha valaki 100 kg,az tény.


De egy férfi lehet fizikailag gyengébb egy nőnél.


Pl a teniszben,vannak,akik sokkal izmosabbak,mások vékonyabbak.

Genetika.

2022. márc. 22. 14:37
 9/25 A kérdező kommentje:

De ha valaki átoperálja magát,hormonokat szed,az onnantól miben másabb,amikor egy női teniszező kigyúrja magát?

A többi előtt is ott a lehetőség!

2022. márc. 22. 14:41
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Elsősorban azokat a női sportolókat érdekli akiket rendszeresen legyőz.

Az NDK-s úszónők eseteiről látom még nem hallottál kérdező az éppen akkora csalás volt mint most a magát nőnek képzelő Lia Thomas.

2022. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!