Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi hazánk most szélsőjobboldal...

Mi hazánk most szélsőjobboldali párt vagy hova tartozik? Első sorban a szimpatizánsokat kérdezem. Szerintem a jobboldali konzervatív beállítottságtól messze vannak.

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Radikális harmadikutas párt.
2022. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Én náci vagyok
2022. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Hozzánk bedobták most valami mhm-es nyomtatványt, amolyan ujságfélét. A hátulján amit láttam nem akartam elhinni. A legolvasottabb jobboldali híportál: kuruc.info. na most a kuruc se jobboldali, se hírportál nem volt soha. Egy uszító neonáci szélsőjobbos hangvételű véleményportál. Ezek után akarja még az mhm bemagyarázni hogy ők nem egy neonáci párt. Nem hát...
2022. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Jobboldali - harmad utas -centrikus párt!
2022. márc. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
nemzeti radikális, se nem náci se nem fasiszta hanem nacionalista
2022. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Neonáci, szélsőjobboldali. Ennyi.
2022. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Buta náci f.szkalapok pártja.
2022. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Harmadik utasnak valja magát. Az már más kérdés, hogy egy harmadik utas, miért vesz rész a pártokráciaban.
2022. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Általában a könyvek megsemmisítése, mert nem fér össze az egyén ideológiával, az a szélsőségesekre jellemző. Nácikra, kommunistákra. Továbbá a konteókban való hit (jön az Újvilágrend ahol mindenkinek sz*r lesz ha ők nem állítják meg), a homoszexualitás egy betegség, amit gyógyítani kell, nem pedig egy természetes jelenség, a "Fel a győzelemre" féle jelmondatok, maga a tény hogy a szélsőjobbos Jobbikból alapították, azok akik ezt a vonalát megakarták őrizni. Ott vannak a félkatonai, önvédelmi szervezetek. Oroszországot minden kritika nélkül éltetik. Akárhol megkérdezték a képviselőiket az orosz-ukrán helyzetről, folyton kerülték, h kimondják elítélik az orosz megszállást. Az "Aki magyar velünk tart", "Minden igaz magyar" "magyar ellenes" féle mondatok a csőlátású szélsőjobbra jellemző. Attól még nem lesz valaki kevésbé magyar, hogy máshogy látja a világ és az ország helyzetét, de ezekkel a jelzőkkel azt közlik, hogy csak az a magyar, legalább is jó magyar, aki őket tartja megoldásnak. "Vagy velünk vagy, vagy ellenünk" mentalitás. Ami szintén a szélsőségeknek a jellemzője.

Szóval igen. Ez egy szélsőjobbos párt. A kommunikációjukból, az alapító tagok személyéből és világképéből pontosan ez jön le.

2022. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 D-Mano ***** válasza:
57%

A Mi Hazánk harmadik utas, nemzeti radikális párt: azaz az igazi centrum párt.


Ennél a videónál én sem tudnám jobban kifejteni:

[link]

2022. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!