Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi hazánkosként listán nyilván...

Mi hazánkosként listán nyilván a pártomra szavazok, egyéniben meg célszerű az összefogás jelöltjére? Elvégre ha most leváltjuk a fideszt, akkor 26-ban kormányra is kerülhetünk, mert a baloldalt könnyebb leváltani, mint a fideszt, nem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, jól gondolod
Nem, szavazz a mi hazánkos jelöltre
20 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Mi hazánkos vagyok, az összefogásra szavazok akármennyire nem szeretem őket , fontos hogy ők nyerjenek, könnyebben leváltjuk majd őket

Ha Orbán újra nyer, sosem lesz kormányváltás

2022. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Isti22 ***** válasza:
84%

Amennyiben kormányváltást szeretnél, akkor igen, érdemesebb egyéniben az EM-re szavazni, hiszen a Mi Hazánknak reálisan nézve nincs esélye egyéni körzetekben. Azzal pedig csak minimálisan rontasz a kormányváltás esélyein, ha listán a Mi Hazánkra szavazol.


Ha nem fontos a kormányváltás, akkor mindkét esetben szavazhatsz a Mi Hazánkra.

2022. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
ha a baloldal mégegyszer hatalmon lesz akkor jobboldali párt SOHA nem lesz hatalmon! a globalista körök és a gyurcsány rezsim gondoskodni fog róla! ha a összerogyás nyer akkor a Fidesz és a Mi Hazánk politikusai tömegesen fognak meghalni a következő 4 évben!
2022. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a lényeg, hogy most stabilan bejussunk és akkor 26-ban már komolyabb erőt képviselnénk. A baloldalt meg könnyebb leváltani, mint a fideszt, főleg hogy több ismerősöm is azt mondta, hogy most még leszavaz a fideszre, de 26-ban már ránk fog.
2022. márc. 25. 19:24
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

#4

ha a baloldal nyer a Mi Hazánknak vége! egyébként Toroczkai is megmondta hogy a baloldalt NEM SZABAD hatalomra engedni! én remegve félek hogy ezek egyszer hatalomra fognak jutni! ha tényleg Mi Hazánkos vagy, vagy hazafi akkor a Mi Hazánkra vagy a Fideszre fogsz szavazni!

2022. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Én is jobbos vagyok, de az összefosásra fogok szavazni. Elegem van a moszkovitákból.
2022. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
mihazánkosként nem lehetsz valami észlény, drága náci kérdező.
2022. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki szavazzon az összefogásra ! Márki zayt könnyen váltja majd a mihazánk 4 év múlva
2022. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
# Ismeretlenül személyeskedni se arra utal, hogy te olyan hatalmas észlény lennél. Arról nem tehetek, hogy te egyszerű vagy, mint egy faék, én meg már előre gondolkodok, hogy mi lenne a legjobb a jövőt illetően.
2022. márc. 25. 19:37
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
kérdező! rájöttem hogy mi folyik itt... te 1 baloldali liberálsi vagy! a Mi Hazánkosoat szeretnéd rávenni hogy a baloldali terrorista párt nyerjen! tényleg ilyen mélyre süllyedtek? SZÁNALOM!
2022. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!