Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Volt részetek benne, vagy...

Volt részetek benne, vagy ismertek olyan embert aki részt vett választási csalásban?

Figyelt kérdés
Személyes történetek is érdekelnek.

2022. márc. 26. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Bicskén elég rég tartja magát a történet, hogy a 14-es választások óta, minden választásnál Tessely (korábbi polgárm., jelenleg ogy képviselő, dr Mihály gyerekkori játszópajtása) viszi az eredményeket mosolyogva a szavazókörökhöz és miután vége a szavazásnak, 2-3 embert kivéve mindenkit hazaküldenek -hozzátéve, hogy itt amúgy se volt erős az ellenzéki aktivizmus.
2022. márc. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Engem egyszer behülyítettek hogy menjek szavazatszámlálónak, 18 éves voltam (8 éve) aztán adtak egy 20-ast hogy húzzak haza amikor kezdték a szavazatokat számolni.
2022. márc. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
2# Ekkora hazugságot. A számlálás után mindenkinek hitelesítenie kell az aláírásával, hogy az adatok valódiak.
2022. márc. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

3

Egy halom papírt áírattak nem béztem miket nem is érdekelt. Amúgy nem mondom hogy biztos csaltak de így utólag elég egyértelmű.

2022. márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
3as, jah, mert soha senki nem irt még alá semmit se más nevében! Baromira nehéz lehet!
2022. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dzsoki ***** válasza:
100%
Lehettek csalások a fentebb írtak,de nem életszerűek! Reggel 6 óta ott van valaki,de pont a lényegnél nincs ott,amikor számolni,azután jegyzőkönyvezni kell! Miért? Technikailag persze az is megoldható,hogy aláhamisítanak egy aláírást,de inkább előre aláíratják a jegyzőkönyvet.
2022. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szemem előtt még nem történt ilyen! Különböző botrányokra emlékszem 2002-ből, 2013-mas bajai sztorira, 2018-as aláírás hamisításokra, meg most 22-ben az átjelentkezésre való buzdításra, de konkrétan csalást én még nem láttam.


Nem teljesen értem egyébként ezt a dolgot a mai világban. Ugyan az, hogy szavazol ill. az, hogy kire szavazol, az titkos, akkor nem az, ha elárulod, de minden egyes szavazóhelyen mitől ne lehetne felvételt (kép és hang) készíteni az összeszámolási időszakról? Ennek mi a jogi akadálya?

Ezzel az ügy le lenne tudva.

2022. ápr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsoki ***** válasza:
7-ea! Igaz. Vélhetően abból indultak ki,hogy van legalább kettő ellenérdekelt szavazatszámláló. Meg még,talán hárman. Vagyis,legalább négy embert kellene megvenni. Kívülről,macerásnak érzem. Ettől még,nem lehetetlen.
2022. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!