Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ellenzékiként lehet mégis...

Ellenzékiként lehet mégis érdemes lenne inkább a fideszre szavazni? Akkora válság lesz itt, amit részben ők generáltak, hogy egyék meg a főztjüket, aztán meglátjuk az ősfideszesek mit szólnak majd a megszorításokhoz.

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Az ősfideszesek akkor is tapsolni fognak neki ha államcsőd lesz.


Ott van példának Gyurcsány. Államcsődöt okozott és mai napig sokan vannak akik borulnak az ölébe.

2022. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Minden választáskor elohozzatok ezt a megszorításos storyt,bár ez sokkal inkább a baloldal regnálasa alatt volt jellemző.
2022. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

"Ott van példának Gyurcsány. Államcsődöt okozott és mai napig sokan vannak akik borulnak az ölébe."

1) Nem okozott államcsődöt.

2) A bukása óta szinte senkit nem érdekel a baloldalon Gyurcsány. A Gyurcsányról szóló folyamatos közbeszédért több mint 99%-ban a Fidesz felelős. Most is a Fidesz plakátolta ki Gyurcsány arcával az országot. És a legutóbb is, és az előtt is, és az előtt is, és az előtt is, és az előtt is, lassan 15 éve csak ők csinálják.


"Ellenzékiként lehet mégis érdemes lenne inkább a fideszre szavazni?"

Nem, arra ott vannak a fideszesek... Ellenzékiként az ellenzékre érdemes szavazni.


"Akkora válság lesz itt, amit részben ők generáltak, hogy egyék meg a főztjüket, aztán meglátjuk az ősfideszesek mit szólnak majd a megszorításokhoz."

Vagy inkább megelőzhetjük/enyhíthetjük a válságot, ha gyorsan leváltjuk őket.

Pl. most az ukrán helyzet miatt mindenki utálni fog minket. Ha ezt még azzal erősítjük, hogy egy demokratikus választáson újraválasztjuk Vikit, az összes Putyin-imádat után, akkor még jobban utálni fognak. Ellenben ha leváltjuk, és egy olyan embert választunk meg, aki nem Putyin csicskája, akkor megmutatjuk a világnak, hogy az orbáni politika nem képviseli a magyar embereket.

2022. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Ezen én is gondolkodtam már. :D Sőt már az is eszembe jutott, hogy ez egy csapda az ellenzéknek. :D Akkora szart hoztak össze, hogy aki megnyeri a választásokat, az nagyon komoly bajban lesz és vélhetően az lesz a legfőbb feladata, hogy túléljen egy államcsődöt.
2022. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csabipapi ***** válasza:
75%

meglátjuk az ősfideszesek mit szólnak majd a megszorításokhoz?


Semmit, majd Orbán megmagyarázza, hogy a megszorításokat nem a dilettáns kormányzása, hanem Brüsszel, Gyurcsány Soros és az ellenzék egésze okozza. És ezt az agymosott hívei el is fogják hinni!

2022. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
A helyzet az, hogy a baloldal soha sem értett a politikához. Azt sem tudja megfogalmazni egy baloldali érzelmű ember, hogy miért szavaz a baloldalra. Azt se tudja elmondani egy baloldali szavazó, hogy mit utál a jelenlegi kormányban. Csak a személyeskedés megy. De egy a lényeg, én boldog vagyok, mert tudom, hogy ők mennyire frusztráltak már 16 éve. Mindenben csak a rosszat látják, én nem is értem, hogy lehet így létezni. Beteg a lelkivilágotok, mert nincs hobbytok és életetek, mert örökké csak a politikával foglalkoztok. Más meg nézd meg, inkább családot alapít, és nem politizál annyit, mint egyes nyomorékok ebben az országban, de még a világon sincs ennyire söpredék baloldali szavazó, mint a magyar mocskos szájú, undorító, életképtelen frusztrált baloldali szavazó.
2022. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Lehet itt fideszesek így, fideszesek úgy....


Ki kellene már nyitni a kis csipás szemeteket végre és a valóságot érzékelni úgy globálisan. Globálisan nézni a világ összefüggéseit.


Azért mert többségben van az EU a hülyeségeivel, az nem jelenti azt, hogy mi is támogassunk minden hülyeséget, amit kitalálnak egyes eszement politikusnak titulált balfékek.


Azért maradjunk már a normalitás talaján. Nem kell minden baromságot támogatni, amit kitalálnak. Az olajembargó szerintetek normális dolog lett volna? Szerintem nagyon nem, mert az maga Európa öngyilkossága lett volna. És miért baj az, ha ez egy embernek feltűnt és elmondta erről a véleményét? És a végén lehet ki is marad a szankciós csomagból.


Hát lehet itt orbánozni, meg fideszesek így, úgy, de úgy gondolom a jobb oldalnak még helyén van még az esze. Gondolom ezt mindenki a lelke mélyén érezheti is, csak nem hangoztatja, csak fröcsög a gyűlölködésében, hogy ezek a fideszesek így meg úgy.... CSak nyugodtan. :)

2022. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a megszorításokról csak annyit, hogy ez a kormány legalább nem titkolja el, ha majd arra kerül a sor, mint ahogy Gyurcsányék tették. Egy válság időszakban minden normálisan gondolkodó ember sejtheti, hogy majd lesznek olyan intézkedések, amelyek nem fognak tetszeni.


Csak azt felejtitek el, hogy ti kedves ellenzéki szavazók meg a Gyurcsány megszorításait ugyanúgy fizettétek meg. És ha most ez a kormány kerül olyan helyzetbe, hogy olyan intézkedéseket hozna, akkor képzeld el, hogy ugyanúgy megmarad a fideszes szavazótábor, mint, ahogy a baloldali szavazótábor is.

2022. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!