Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Első szavazásomhoz honnan...

Első szavazásomhoz honnan tudok tájékozódni?

Figyelt kérdés

Kire tudok szavazni, pártleírás stb.

Sajnos nem vagyok otthon a témában, mivel nem találtam megfelelő portált ahonnan tudnék tájékozódni, viszont szeretnék szavazni és azt tudatosan megtenni. Köszi a segítséget

U.i.: nem tudom mennyire kellett volna gimnázium során ennek szóba esnie, de én hiányoltam, erre is fontos lenne felkészíteni a fiatalokat. Téged felkészítettek az első szavazásodra?



2022. márc. 31. 16:57
A kérdező szavazást indított:
Igen, maximálisan
Magamtól néztem utána
Sajnos nem
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére az ellenzéki összefogás vásárolt Google hirdetési helyet és egyébként is az előválasztás miatt velük van tele az összes találati oldal.


Olyan előzékenyek és aranyosak, hogy még az email címedet és a telefonszámodat is elkérik és utána még azt is, hogy hozz magaddal 3 embert, kiket jelölsz meg, öcsi, hugi, szülő, anyós, stb...


Majd kapsz egy emailt személyesen Márki-Zay Pétertől, aki még Google térképet is csatol hozzá, hogy a lakóhelyedtől hogyan jutsz el a szavazókörzetedbe ÉÉÉS még azt is leírja, hogy ki az egyéni jelölted, akire szavaznod kell (természetesen az ellenzéki összefogás jelöltje).


Szóval javaslom inkább a FÜGGETLEN nemzeti választási iroda honlapját, akik nem vásároltak Google hirdetési helyeket és nem dobtak össze ilyen trükkös spamelő és adathalász oldalt... De mit is várunk egy marketingestől, aki az USA-ban tanult...


[link]

2022. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg itt a kérdéssort töltsd ki: [link]
2022. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pártokkal gondolom tisztában vagy, nézd meg a honlapjukon a programjukat (már amelyiknek van egyáltalán) olvasd el az elképzeléseiket, hogy mit tennének ők, ha hatalumra kerülnek. Ezen kívül érdemes a helyi jelöltekről is tájékozódni, milyen ígéreteik vannak, mennyire hiteles az adott személy, stb. Youtube-on most elég sok fórumon készült felvétel is elérhető, már aki tartott és ott elmondta mit tenne az emberekért. Fontos, hogy széleskörűen tájékozódj, mert nagyon sok propaganda sajtó van, tele hazugsággal. Nem akarlak befolyásolni, legegyszerűbb ha megnézed, hogy a legutóbbi évben ki mennyi helyreigazítási pert veszített. A lényeg, hogy ne csak egy random oldalon tájékozódj, mert simán megvezetnek a hazugságokkal.
2022. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt a programok


[link]


Itt meg egy 40 kérdésből álló teszt,

[link]

2022. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2022. ápr. 2. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!