Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az elmúlt hét során amit...

Az elmúlt hét során amit Orbán csinál az csak szerintem vergődés? Vajon érzi már a vesztét, vagy csak szimplán ennyire gátlástalan lett?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem Bajnai Gordon jutott mostanában eszembe: vajon miért csak egyetlen évre vállalta annak idején a válság kormányzást?


2009. március 30. és 2010. április 11. közötti időszak...

2022. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Mi jobboldaliak ,ezt pont fordítva látjuk.,😅
2022. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Én hatalmas vergődésnek látom hogy képes volt, kis grofoval pózolni, bevenni győzikét a Fideszbe csak hogy megszerezzen pár buta szavazatot.

Már érzi a vesztét, ezek az utolsó vergődések. Különben nem alázná magát ennnyire

2022. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem fog eljönni a veszte, erről gondoskodik a népe, hogy ismét 2/3-adot ad meg neki, nyugodt lehetsz errről.
2022. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 Én is jobboldali vagyok, de ellenzéki. Lehet az elfogultság beszél belőlem, de amikor egy miniszterelnök minden eszköz árán ragaszkodik a hatalomhoz és bevet minden, olykor aljas módszert is, az már inkább diktatúra.
2022. ápr. 1. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Mindent meg tesznek a hatalomban maradasert minden szavazatert le kell hajolni, nem vonnek le messzemeno kovetkezteteseket, az egesz biztos hogy nagyon szoros lesz a kuzdelem es hogy nem sima lefolyasu valasztasnak nezunk elebe, barki nyer en azt mondom a masik fel csalast fog kialltani, es megprobalkozik vmi puccsal.


Azon se csodalkoznek, ha Novak Katalint bevetne majd a fidesz az ellenzek ellen.

2022. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
4, akármit csináltok 2/3 már sosem lesz. Egyébként szerintem is vergődés , győzikével az élen. A sok buta roma meg rájuk szavaz emiatt
2022. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak szerintemd, de szerintem nem, meg még vagy 2-3 millió magyar választópolgár szerint sem! Ez itt a lényeg...
2022. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az.

A székes akciója is iszonyat ciki.

Sokkal jobban tette volna,ha kiállt volna egy vitára,minden normális országban van miniszterelnöki vita.

Ehhez képest égeti magát idióta,primitív emberekkel.

Ha buknak,akkor nem MZP nyer,hanem a Fidesz bukik bele a saját hülyeségébe.

2022. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!