Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért gondolják azt...

Sokan miért gondolják azt hogy vége van a koronahisztinek?

Figyelt kérdés

Konkrétan most sem fejezték be, a deltakron meg a BA(zdmeg).2 variánsok "tarolnak". Hogy bírják még is sokan azt gondolni hogy ősszel nem kezdik el megint a terrort újra? Ez a háttérbeszorulás is csak a háború miatt van, közben a WHO sunyiban aláíratatott az országokkal egy szerződést hogy világszinten ők kezeljék a járványokat, kényszeroltásokat.

[link]

Tavaly is eljátszották ilyenkor a nagy feoldásosdit és mi lett a vége?



2022. ápr. 2. 04:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
#6, #10 Igazán kitalálhatnál valami új dumát, ha már megfizetnek érte, mert ezek a mantrák már nagyon unalmasak.
2022. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
7%

Neked elment az eszed, nemvagyok fizetett

Troll, apolo vagyok…

2022. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 after stroke ***** válasza:
94%
Én nem GONDOLOM, hogy vége van a hisztinek, csak REMÉNYKEDEM benne.
2022. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem értik hogy nem lesz ez elengedve.Vészhelyzet miért áll még fenn akkor?Sok itt az agytröszt:D Örülnek a gumicsontnak de jön még a neheze a wéhájó elintézi az ótakozást XD

Amint a nagy háborúnak vége jön a hiszti maszk fétis vissza és ótakozz vagy szrba se néznek és ellátást nem kapsz se munkát :D

Úgyhogy most intézzétek ha műtét kell vagy fogorvos mert utána nagy cirkusz lesz.

2022. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak abban reménykedek, hogy ha vissza is hozzák a birka kártyát, akkor már sokkal kevesebben fognak elmenni az újabb adag oltásukért és végre talán ez a kretén semmirekellő nemzet is felébred. Bár ez csak hiú remény.
2022. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!