Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én csalódtam egy hatalmas...

Csak én csalódtam egy hatalmasat Toroczkaiban és a Mi Hazánkban?

Figyelt kérdés

Azt hittem hogy kőkeményen nyomni fogva neki legalább úgy mint MZP. Erre konkrétan eltünt a csávó. Alig lehet róla hallani valamit. Azt hittem hogy minden nap reggeltől estig fogja járni a településeket nem autoval hanem repülővel. Hatalmas beszédeket mond lesznek fáklyás felvonulások ott lesz a Magyar Gárda mellette, köszönési formák, jelmondatok, kampányszövegek stb lesznek.

Erre kónkrétan épit egy két szobrót. Könyörgöm ez arra nem elég hogy meglegyen az 5%-ék.

Talán megmondta neki a Fidesz hogy húzza be a farkát mert szóros lesz az eredmény és nem akarják hogy elszivja a szavazatokat?



2022. ápr. 2. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Én is csalódtam bennük. Ezt képzeltem el.
Nem csalódtam bennük.
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Fidesz berencek
2022. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy a ballib 444 és a fideszes M1 nem ír róluk semmit még nem jelenti azt, hogy nem is csinálnának semmit
2022. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Te miről beszélsz? Hamarabb kezdtek kampányolni, mint az összefogás, hamarabb lett kész a programjuk, a kommunikációjuk nem csak Orbánozásból, meg Gyurcsányozásból áll.
2022. ápr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Ellentétben a többi pártelnökkel, Toroczkai nem cirkuszi mutatványos!

Ha arra vágysz, azt a többitől megkapod.

2022. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A "független" médiumok nem győzik őket dugdosni. Engem megdöbbentett személy szerint meg én hittem az RTL, 444, ATV és társai függetlenségében, hogy se őt se a másik kevésbé esélyes gödénypártot akik ott vannak a szavazólapon legalább a kiegyensúlyozott, objektív tájékoztatást mímelve a választások kapcsán megkérdezik, bemutatják ahogy azt az ellenzéki összefogással de még a fidesszel is megteszik, de még a listát állítani sem tudó tényleg senkikkel is megteszik. A mihazánk és a gödény meg elrejtve, én a médiumokban csalódtam. Még a fidesz is megadta legalább azt a szégyen 5 percet mindenkinek teljesen egyenlő módon.
2022. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Dúró Dórát én se győzném dugdosni.
2022. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 D-Mano ***** válasza:
90%

Bakker, csak az utóbbi néhány hónapban:

>_MINDEN_ VÁLASZTÓKERÜLETBEN volt legalább 1 lakossági fóruma

>Több tüntetésen is részt vett fő felszólalóként (a legutóbbin márc. 27-én)

>több média-megjelenése is volt

>elkészített több nagyon komoly tartalmú videót is; pl.:

1) [link]

2) [link]

3) [link]

>És még sorolhatnám!

Ez neked semmi??

2022. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodtan szavazzatok a Mi Hazánkra, a Fidesz úgyis eleget fog kapni nélkületek is
2022. ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
És megérkezett a 8-aska, aki abban reménykedik, hogy a fidesz a Mi Hazánk miatt fog elbukni, és holnaptól csókolgathatja majd makizaj seggét. :D
2022. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
#9 inkább MZP-t nyalom ki, mint tovább sz*pok
2022. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!