Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 2018-ban majdnem 30% volt a...

2018-ban majdnem 30% volt a részvételi arány 11-ig, most 26% sincs, miért nem mennek az emberek szavazni? Azt hittem rekordmagas részvételi arány lesz, 75-77%, de így még a 70 közelébe se érünk. Mi állhat e mögött?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár százalák ingadozás mögött? Semmi. Jó idő/rossz idő/előző este volt e pialás vagy meccs... akármi vagy bármi.
2022. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hideg van, ilyenkor nehéz kormányt váltani. :D


Amúgy 29,93% vs 25,77%, ez 4,16%-os lemaradás, de mivel rossz az idő szerintem simán lehet az is, hogy csak várják az emberek amíg kicsit melegebb lesz, eláll az eső.

2022. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
MZP sok baloldali számára elfogadhatatlan, és inkább otthon maradnak.
2022. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
88%
nalunk most allt el az eső, mi ezért nem tudtunk meg elindulni, már uton vagyunk, és elég sokan elindultak még, szerintem is az idő, és meg kitudja mi más dolgok lehet a hatterben
2022. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Csak a magam részéről tudok nyilatkozni.


1. Én tervezek külföldre költözni (végleg), mivel nem szeretek ebben az országban lakni. Ebből fakadóan mire kellene beleszólnom a magyar politikába?


2. Nincs egy olyan párt sem, akivel teljes mértékben szimpatizálnék, miért erőlessen akkor a szavazást? Esetleg a Mi Hazánk az, akin látom, hogy tényleg Magyarország érdekeit tartja szem előtt, de velük sem értek egyet mindenben.


3. Jelenleg le vagyok sérülve, lábadozok. El sem tudnék menni. Nem tudom, hogy házhoz kijönnének-e a szavazási lappal, de inkább ne jöjjenek.

2022. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Akkor siettünk a kertbe, most ráérünk.
2022. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!