Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nagyobb vereség lett ez mint...

Nagyobb vereség lett ez mint 4 éve. Ellenzéki szavazóként azt hiszem többször nincs is értelme elmenni, a fideszt esélytelen leváltani, főleg ilyen alakokkal, mint a Jakab meg a Gyurcsány. Szerintetek miért bukott 1 millió szavazót az ellenzék?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
El kell fogadnunk, hogy ki lettünk taszitva a társadalomból, nem vagyunk többé ennek az országnak a része. Nem akarnak minket.
2022. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Mert nem biztattak, hanem szidtak mindem fideszes szavazót.

Ebben hibazott mzp.

Meg sok faszsagokrol beszelt

2022. ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Jakabozol meg Gyurcsányozol?? Na pont ezért tart itt most az ország, mert még az ellenzék is a fidesz narratíváját tolja. Tudod miért gyurcsányozik a fidesz 12 éve? Mert tudja, hogy ebben az országban csak ő buktathatja meg, senki más. De addig amíg az ellenzék is gyurcsányozik addig biztos lesz a fidesz győzelem. Mzp meg egy kibaxott öntelt fax, akit a fidelitas és az incelek választottak meg, nem az ellenzéki szavazók. És aki eljátszotta az ország talán utolsó esélyét. De még tegnap este is arról beszélt, hogy marad és nem megy sehova! Takarodjon a k&rva anyjába!
2022. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert egy olyan alak képviselte őket, mint MZP. De miért? Nem értettem sose, hogy kerülhetett egyáltalán képbe.
2022. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Fideszt csak Gyurcsány buktathatja meg? Neki köszönhetjük 2010 óta a fidesz 2/3-ot. :D

Rengeteg ember miatta nem szavaz az ellenzékre és nagyon sokan miatta szavaznak a fideszre. Neki kellene eltakarodni a klárikával a politikai életből a fenébe, bár már késő. Nyilván a fidesznek érdeke, hogy Gyurcsány ott maradjon az ellenzékben, ezért is nem lett elszámoltatva. Amíg ő ott van 100%, hogy nem lesz kormányváltás. Én volt Jobbikosként leszavaztam a helyi DK jelöltre, de ezek után biztos nem fogok ilyen söpredék ellenzékre voksolni, inkább el se megyek.

2022. ápr. 4. 09:31
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Ellenzéki szavazóként én támogatnám Budapest ország leválasztását a vidékről. Nagyon nem érzem igazságosnak, hogy egész Budapest, az ország gazdasági (és talán kulturális?) központja mást akar, mint az agymosott vidék, mégis több ostoba, M1-en szocializálódott Marika néni él vidéken, mint egy szabad, civilizált világban, így mi kénytelenek vagyunk tovább nézni, ahogy rombolják a szabadságot és a demokráciát az egész országban. Még ha mi látványosan mást is szerettünk volna.

Aztán meg csodálkoznak, ha a budapestiek negatívan nyilatkoznak a vidékiekről.

2022. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
5: te egy sötét, incel mzp fan vagy, esetleg fideszes. Mert értelmes ellenzéki felfogja, amit írtam.
2022. ápr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Kettőnk közül nem én hiszem, hogy egyedül Dr. Gyurcsány "elkúrtuk" Ferenc tudja csak legyőzni a fideszt, szóval a sötétség nálad van kedves DK imádó, menjél vedd le szájjal Ferit.
2022. ápr. 4. 10:11
 9/10 mindentudó99 ***** válasza:
57%
#1 Senki nem lett kitaszítva. Nem a fideszre szavaztak most többen. S baloldalról tünt el több száz ezer szavazó. Vagyis ti msgstok se voltatok k8váncsiak erre az ellenzékre
2022. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyunk egy nép, egyezzünk ki ebben!
2022. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!