Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi hazánk 6%-ot elért, míg az...

Mi hazánk 6%-ot elért, míg az összefogás 35% alatt maradt, tehát átlagban a 6 párt gyengébben szerepelt. Ez csak szerintem hatalmas gáz? Külön indulnak bejutott volna a DK meg a Momentum, a többi meg mehetett volna a elvesbe a Jobbikkal együtt.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 4. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem gáz, hanem hatalmas győzelem. A Mi Hazánk hamarosan kívágja a fideszt.
2022. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden értelmes, gondolkodó ember látta hogy az összefogás életképtelen. A Mi hazánk okosan elszívta azokat a szavazókat akik nem akartak a fideszre szavazni de vérfrissítést szeretnének.
2022. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Toroczkai is úgy fog járni mint vona.

Úgy hogy ne is almodjatok rola, hogy ezekkel az ellenzekiekkel le fogjuk valtani a fideszt :S

2022. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a Mi hazánk támogatottsága most biztos nőni fog, mert rengeteg csalódott összefogás szavazó pártol majd át melléjük és ők lesznek a legerősebb ellenzéki párt. Viszont a fideszt képtelenség leváltani ebben a rendszerben.
2022. ápr. 4. 13:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hátha nem!Én szurkolok neki, de tudom, hogy borzasztóan nehéz helyzetbe hozták eddig is.
2022. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fog nőni, ha bebizonyítják hogy nem csak szövegelni tudnak, hanem valóban meg is valósítják gyakorlati síkon amiket mondanak. Most kaptak egy bizonyítási lehetőséget.
2022. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4# nőni fog, de nem fog nyerni
2022. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

4. Ciklust megnyerte, azthiszed h le lehet váltani ezek után?

Max ha csődbe megy az ország

2022. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

A Jobbikosok nagyjából 3egyforma részre oszlottak.

A radikálisabb rész elpártolt a Mi hazánkhoz.

A második rész a Fideszhez(ez a rész leginkább az erős vezető képét szeretik és Vona Gábor az volt).

A harmadik pedig a maradék, akik még hűek a Jobbikhoz és bejön nekik Jakab Péter személyisége, mint "megmondóember".

2022. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Kihagytad azokat, akik függetlenek lettek és pártnélküliek. Fideszre sose szavaznék, Mi hazánk nem szimpatikus, ez a mostani Jobbik meg egy vicc a Jakabbal az élen, egyedül be se jutottak volna a parlamentbe. Most még leszavaztam az összefogásra, teszem hozzá nem a Jobbik miatt. Viszont az fix, hogy ezek után a 6 párt közül egyikre se szavazok és valószínűleg leszarom majd a választást is, amíg ilyen bohóc Jakab meg Gyurcsány félék ott vannak.
2022. ápr. 4. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!