Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » MZP alapít egy új pártot,...

MZP alapít egy új pártot, szerinted mire viheti? Vajon sikerül az embereket maga mellé állítani és megszabadulva Gyurcsánytól komolyabb erőt képviselhet?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igen. Most még nagyon frissek a sebek, sokan vesztesként gondolnak rá, pedig közösen buktak, nem egymaga. Sokan hittek és hisznek benne, a Gyurcsány-Jakab féle alakulatokból pedig nem mindenki kér. Szerintem még több esélye is lenne, mint velük. Az EU-s választások lehetnek ilyen szempontból döntőek, abból látni fogjuk, hogy mekkora erőt is képvisel.
2022. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Max 5%
2022. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem sértegette volna az egész kampány alatt a fél országot, talán lenne esélye valamire.
2022. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Vasárnap este 10-re ez az ember politikai hulla lett.
2022. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Semmire se fogja vinni.

Vasárnap véglegesen elvágta magát.

2022. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Egyenlőre politikai hulla,,,

Egyrészt a Fidesz történelmi vereséget mért rá, másrészt a " sajátjai" azonnal a kukába dobták . Kétszeresen vesztes. A veszteseket pedig nem szeretik általában.

Ráadásul egy konzervatív - polgári keresztény pártot alapitana.... hát ugyebár nem kell mondjam, hogy az ilyen választópolgárok döntő többsége Fidesz szavazó, már régóta... végül, a szavazatokért még akkor Gyurcsány - Jakabbal is küzdeni kell, és a MH val...

Ez megoldhatatlan képlet!

2022. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

"Egyenlőre politikai hulla,,,"

Egyelőre valóban az, kérdés, hogy a jövőben merre billen a közhangulat.

"Egyrészt a Fidesz történelmi vereséget mért rá, másrészt a " sajátjai" azonnal a kukába dobták . Kétszeresen vesztes. A veszteseket pedig nem szeretik általában."

Nekem jelenleg inkább áldozatnak tűnik, akivel mindenki együttérez. Persze jócskán megcsappanhatott a népszerűsége, ez nem vitás.

"végül, a szavazatokért még akkor Gyurcsány - Jakabbal is küzdeni kell"

Ez talán nem lesz akkora feladat :)

2022. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Tudom, nem reprezentatív az 200 körüli ember akikkel beszélek, de mind MZP-t sajnálja. Volt az előválasztás, ott nyert és onnantól a többi olyan érdektelenül viselkedett. Nekigyürkőzik, szerintem a DK-nál nagyobb pártot tud összehozni.
2022. ápr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

7# Gyurcsány sem mert elindulni, Karácsony sem mert indulni újra...

Másrészt a Gyurcsány - Jakab páros úgy kicsinálta és ha kell úgy kicsinálja MZPt, hogy tényleg nem fogja tudni, hogy hány gyermeke van. Ez tuti!

2022. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
#9: Karácsony nem sokon múlt, hogy indult. Gyurcsányt meg inkább hagyjuk, az ország 80%-a utálja. Hogy fog ő így bárkit is kicsinálni? Bármit mond, az emberek annak az ellenkezője felé menekülnek. Jakab meg épp most játssza el a maradék tekintélyét is.
2022. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!