Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az a tény, hogy nem mentem el...

Az a tény, hogy nem mentem el szavazni, miért vált ki ennyire heves reakciókat az emberekből?

Figyelt kérdés

Tény, hogy nem mentem el szavazni, de ennek jó oka van! Én a békességben hiszek, szerintem a politika tele van konfliktusokkal. Úgy döntöttem, nem szeretném a nevem adni a heves politikai vitákhoz, ezért nem szavazok. Ezt a megoldást éreztem a legtisztábbnak és legkedvesebbnek.


Mégis, amikor ki merem mondani azt az információt, hogy én nem szavaztam a békesség és nyugalom miatt, nagyon heves reakciókat kapok. Olyanokat mondanak nekem, hogy "Miattad lett olyan a választás eredménye, amilyen!", és hogy "Ha nem szavazol, az a legrosszabb amit tehetsz egy választás alkalmával!", "Ez egy hatalmas felelőtlenség volt!", "Akkor ne is panaszkodj az eredmény miatt!" és hasonlók.


Miért érkeznek ennyire heves válaszok az én döntésem kapcsán? SZÁNDÉKOSAN a békesség és nyugalom miatt nem szavaztam, s mégis, a haragot kapom. Mi ennek az oka? Miért nem értik meg, miért döntöttem a távolmaradás mellett?



2022. ápr. 6. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Mert ennek elénére itt okoskodsz még mindig.
2022. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én is a győztesre szavaztam a távolmaradásommal! Szurkoltam, hogy MZP legyen, de így is jó, ahogy alakult!
2022. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Sok ember közelíti meg a választás eseményét érzelmi alapon. Kellő vastagságban le kell tojni a fejük búbját, - oszt' ennyi!
2022. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!