Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha leállítják a gázt mi lesz...

Ha leállítják a gázt mi lesz a magyar gazdasággal?

Figyelt kérdés
Most ezt nem értem,segítsetek! Jól értem, hogy az Eu megszavazta az újabb szankción belül, hogy nem veszünk gázt az oroszoktól, miközben mi pl. teljesen az oroszoktól függünk (és leáll/leállhat a gazdaságunk is)? Létezik,hogy egy uniós tagállam érdekeit háttérbe szorítják, csak mert egy nem uniós tagállam bajban van? Jól értem?
2022. ápr. 8. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ki hol mikor szavazta meg?
2022. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tegnap, nem arról szavaztak?
2022. ápr. 8. 09:26
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
De igen. De úgy olvastam, hogy ezt az Eu parlament szavazta meg. Ezt még a tanácsnak is el kell fogadnia. Ott még meg lehet vétózni
2022. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

Pusztulás! De azért nem kell aggódni, adnak majd ők gázt cserébe, pár feltétellel:

- Orbán lemond, helyette Gyurcsány örökös miniszterelnök lesz

- melegházasság, drogok liberalizációja

- rezsycsöky eltörlése

- évente legalább 20 ezer óvodás átműtése

2022. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Ne idegesítsd magad, utána nézel, így is volt hogy hónapokig nem szállított az orosz fél. Azt sem mondja senki, hogy holnaptól zárjuk el a gázcsapokat. Mellékesen, az EU-ban megszavaztunk minden szankciókkal kapcsolatos javaslatot. Ehhez még hozzá jön, a nagyvilágban nem úgy megy, hogy hosszútávú szerződéseket csak úgy egyik napról a másikra felrúgnak. Aki ilyet tenne, az számíthat rá, hogy senki nem fogja komolyan venni, senki nem fog vele üzletelni.
2022. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

1, Az EP határozata csak javaslat, és nem kötelező érvényű.

2, A javaslat nem tartalmaz határidőt, hogy pontosan mikortól kellene leállítani az orosz importot.

3, A javaslat tartalmazza azt is, hogy a tagállamok, melyek az energia embargó miatt problémákba ütköznek kapjanak segítését.

2022. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Annyira sok itt a buta ember...

Született egy Európai Parlamenti határozat, melyet az Európai Tanácsban még nem fogadtak el, semmilyen kötelező jogi ereje nincs. Egyenlőre itt tartunk, kezeljük már a helyén.

Egyébként az Európai Tanácsban lesznek jó páran, akiknek ez így nem fog tetszeni....

2022. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem inkább tájékozatlant akarsz írni? Te mindenhez értesz? Nem hiszem? Miért nem lehet normálisan válaszolni(ahogyan más is tette)?
2022. ápr. 8. 09:43
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

8# figyelj, nem szerettelek volna megsérteni, de ha neked megfelelőbb a "tájékozatlan ember" kifejezés, nekem jó.

A butaságot arra értettem, hogy bedob valaki valamit, amiből mindjárt levonnak sokan bizonyos helytelen következtetéseket. Szóval így bedobni valamit, bizony butaság.

2022. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szavaztak meg semmi konkrétat.... Ennek még át kell mennie az ET-n is, erre mondta tegnap Szijjártó, hogy vétózni fogják.
2022. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!