Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A cementgyártás mennyire...

A cementgyártás mennyire terheli a környezetet? Csak mert az ukrán újjáépítéshez rengeteg fog kelleni és eddig ugye nagyon fontos volt a környezetvédelem és a klíma.

Figyelt kérdés
Nem is értem, hogy miért került most hirtelen ennyire háttérbe ez a kérdés. Mert szerintem a háborúnak ilyen vonzata is van és nagyon meg fogjuk szenvedni a közeljövőben, hogy most mindent alárendelünk a pusztításnak, meg hogy Ukrajna ne kerüljön orosz fennhatóság alá.

2022. máj. 5. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Jajj már, milyen kis környezetvédők lettek a ruszki ügynökök. :D :D
2022. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
eddig is csak azért volt fontos hogy az eu gazdaság bedőljön . most a szankciók elérik ezt a célt
2022. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan annyira, mint egy ilyen kérdés kiírása.
2022. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

"A cementgyártás mennyire terheli a környezetet? Csak mert az ukrán újjáépítéshez rengeteg fog kelleni és eddig ugye nagyon fontos volt a környezetvédelem és a klíma.

Nem is értem, hogy miért került most hirtelen ennyire háttérbe ez a kérdés. Mert szerintem a háborúnak ilyen vonzata is van és nagyon meg fogjuk szenvedni a közeljövőben, hogy most mindent alárendelünk a pusztításnak, meg hogy Ukrajna ne kerüljön orosz fennhatóság alá."


Én azt nem értem, hogy miért pont a cementgyártást kérdezed, amikor egyáltalán nem azt kell csak újjáépíteni majd, ami cementből volt, hiszen egész városokat legyalultak, nem? Egy város nem csak cementből van: megsemmisültek mindenféle háztartási gépek is, ruhák, napi használati cikkek, stb., hogy csak néhány emberközeli valamit említsek. Egyfelől az utolsó nejlonzacskóra is vigyázzunk, hasznosítsuk újra, ahányszor csak tudjuk, és aztán is a szelektívbe dobjuk, ne csak úgy, a kommunális hulladék közé - másfelől meg komplett háztartások ezreit a földdel egyenlővé teszik folyamatosan, és tolják bele a pénzt a pusztításba vég nélkül, hogy minél tovább tartson...

2022. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bferike ***** válasza:
36%
Szóljál a puffadtfejű Putyinnak, hogy ne rombiljon, és akkor nem kell építeni.
2022. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Te meg szóljál azoknak, akik tolják a pénzt meg a fegyvert Ukrajnába, és akkor nem fog úgy elhúzódni. Már rég vége lehetne, ha nem pénzelné a nyugat a háborút...
2022. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

"Már rég vége lehetne, ha nem pénzelné a nyugat a háborút..."


És attól a pillanattól hogy végetért Oroszország már a következő háborúra készülne...

2022. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pedig nem beszélek hülyeséget, komoly tudósok is ezt állítják: [link]
2022. jún. 14. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!