Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A holnap tartandó 'CPAC...

A holnap tartandó 'CPAC Hungary' rendezvényről, ami a Bálnába lesz megtartva, esetleg tudnátok szolgáltatni egy linket a a programtervről, időpontokról,- hogyha egyáltalán van ilyen - és hol kell jegyet venni?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, itt és most nagyon szeretnék megkérni mindenkit, hogy kérem, csak akkor válaszoljon, hogyha értelmes a kérdést kielégítő visszajelzést tud szolgáltatni. Egyéb más okokból, például hogy fasiszta, szélsőjobbos, orbánista, nyomorult, degenerált, hülye, birka vagyok, kérem kerüljék a kérdést és csak görgessenek tovább.

Nagyon szépen köszönöm és további szép napot.



2022. máj. 18. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen érdekes, hogy erről nem lehet sehol információt találni.

Az Alapjogokért központ oldalán sem találtam, a Bálna oldalán sem. Remélem lesz valaki aki tud linket adni, érdekelne hol lehet követni.

Egy amerikai utalást találtam csak erre, de az innen nem elérhető.

2022. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a neten nem lehet megtalálni, akkor nem várnak külsős embereket a jelek szerint.
2022. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Érdekesnek tartom, hogy az Államokbeli rendezvényeket hirdetik nagyban az Augusztusit, regisztrálni lehet, jegyet venni, minden kivan rakva a szem elé. Nem tudom itt miért ne fogadnának, hogyha az épület elé még a nagy karton bejárati kapu is kivan rakva. Csak egy-két beszéd érdekelne, de viszont nagyon, remélem azért lesz valami hír erről.
2022. máj. 18. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor el kell menni a helyszínre, vagy híd fel a Bálnát. Lehet, hogy már minden hely betelt, ha ennyire nem hirdetik.
2022. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!