Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Találkozott e már valaki az...

Találkozott e már valaki az utcán random Orbánnal?

Figyelt kérdés

2022. máj. 27. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Utcán nem, de máshol igen :)
2022. máj. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 scamdemic ***** válasza:
72%
* Találkozott-e
2022. máj. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Milyen az a random Orbán? :D Alteregói sétálgatnak az utcán, vagy mire gondolsz?
2022. máj. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja nem, csak fos a szórend. Átfogalmazom: Történt e már valakivel olyan, hogy sétált az úton, és random szembe jött vele Orbán? Szóval nem random az Orbán. :)
2022. máj. 27. 07:55
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Orbán nem jár az utcákon, vagy ha mégis akkor nem látod mert két tucat testőr közé bújik
2022. máj. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%
Egy random koncerten egyszer ott ült mögöttem. Fel se tűnt sokáig, mert utoljára jött be. Aztán amikor hátranéztem, jól ledöbbentem. Onnantól nem tudtam a zenére figyelni 😂
2022. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

- Először még 1990-ben, a kampány idején, a Villányi úton - az akkori Kertészeti Egyetemen közelében, ahol nagygyűlés volt -, két, egyenként 130 kg-os hústoronnyal körülvéve. Egymás mellett haladtak, szélességében teljesen elfoglalva a járdát. Megállásukkal és tekintetükkel - szerencsére csak azzal - a forgalmas úttestre kényszerítettek. (Még gyakorlatilag nem tudtam, hogy ki ő, de akkor „kedveltem meg”!)

- Másodszor Bessenyei Ferenc temetésén. (Akkor éppen nem volt kormányon, de az elsőn már túl volt.) A Feleségével volt ott, látszólag testőrök nélkül.

2022. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utcán nem. Az Országházban tartott joghallgatóknak előadást (1999), meg aztán az NKE-n is volt évnyitón sokkal később.
2023. márc. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!