Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Ágoston...

Mi a véleményetek Ágoston Lászlóról?

Figyelt kérdés
Nekem fura, hogy kiment Angliába, mert nem tetszik neki itthon, mégis állandóan onnan is a magyar politikával foglalkoznik, meg folyamatosan osztja az észt, ha valaki nem neki tetsző kommentet ír, akkor egyből azzal a "húmekkoranagy" intellektuális magaslatból leoltja az illetőt kommentben, vagy törli, tiltja, ahogy hallottam meg írták mások is (ha igaz). Tipikus balliberális mentalitás. Csak az a vélemény lehet igaz, amit ő ír, mindenki más, aki kritizálja, cáfolja, az bizonyára rosszul tud valamit, még véletlenül sem az van, hogy neki nincs igaza. Emellett minden szituban olyan, mintha azt keresné, hogy hol rúghat bele a magyarokba. A labdarúgó EB-n is, a német meccs után nem annak örült, hogy mekkorát küzdött a csapat, hanem kiszúrta azt az egyetlen embert, akit pont elkapott a kamera, hogy Neuernek mondta, hogy "mi van te fa...pó", és ezt epemezte egy komplett posztban, hogy mekkora szégyen meg stb, hogy ezzel is a magyarokat kritizálhassa. Akkor bezzeg mélyen hallgat, amikor mi verjük az angolokat, meg az angolok vagy mások a mi himnuszunkat fütyülik ki. Amúgy nem ő az egyedüli ilyen, sose értettem miért jó egyeseknek, hogy állandóan azt nèzik hogyan tudnának belekötni a magyarságba, soha egy jó szót nem mond róluk, mindig csak a negativitás. Vagy lehet észre sem veszik magukat, vagy csak nekem jön le ez? Nekem ez nagyon ellenszenves, és nem tudom ezzel ki tud azonosulni.
2022. jún. 15. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Hálistennek nem ismerem, és ez a leírás alapján így is marad.
2022. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!