Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A következő lépés a pedofília...

A következő lépés a pedofília elfogadtatása lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Az első lépés megvolt: párbeszédet kezdtek róla. Aki ezt nem hárítja el annyival, hogy mocskos pedofil, hanem előadja a felvilágosult, intelligens embert, aki elkezd vitázni, az vesztett. Az érvek el fognak vezetni az elfogadtatásig.



2022. jún. 19. 02:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Blackmoore vagy kérdező? Leleplezlek ám.. amikor Raschburg Jenő szavait idéztem neked transzneműséggel kapcsolatban, akkor jól leteremtettél, hogy az nem hiteles mert zsidó... de bizonyára ha táltosnak öltöznék be neked és közölném, hogy fehér ló fia vagyok és kumisszal bebaszcsisználak, akkor elhinnéd, hogy a transzneműség normális..
2022. jún. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1-2, Másik kérdező vagyok.
2022. jún. 19. 02:59
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
rád írhatok privátban? Akkor kiderül, mert az is kuruttyinfót osztott meg én meg kiröhögtem...
2022. jún. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
4, Rám írhatsz, de jó lenne, ha a kérdéssel foglalkoznánk.
2022. jún. 19. 03:01
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

Én inkább mást tennék fel kérdésként...


Miért izgat ez a téma, miért mosod össze az LMBTQI közösségbe tartozókat a pedofilokkal? Miért küzdesz a Fidesz korrupt, cinikus, számító, úszitó, gyűlölet-propagandája ellen? Miért nem foglalkozol azzal, hogy ha én valami miatt orvoshoz akarnak menni, mondjuk szemmel, ami igazán rossz, akkor lehet jó sokára kapnék időpontot... egy szem műtétre.... hiába döglöttek bele annyian a COVID-ba, és COVID után meg annyian mondtak fel.... többek között amiatt mert ott is megszűnt a közalkalmazotti jogviszony....akár csak a múzeumi dolgozók, könyvtárosok, kulturális területeken dolgozók esetében...


Az se zavarjon, hogy tanárhiány van.... és mivel egy szerencsétlen kis incel vagy, akinek nincs gyereke, de 40 évesen még mindig otthon a nyugger mamájával ül valahol egy elmaradott hátrányos helyzetű kistelepülésen, így arról sincs fogalmad, hogy a környező településen mondjuk egy tanár 3 iskola és 2 település között ingázhat és rohadtul nem az-az elsődleges problémájuk, hogy legyen-e LMBTQI-s érzékenyítés a suliban, hanem az, hogy kijön-e a hó végére... a fizujából... vagy az iskolaigazgatónak, hogy lesz-e tanára.... és lesz-e tanár utánpótlás...


Ja és beszélhetnék neked a környezetpusztító Gödi aksi gyárról is.... ami zavarja az ott élők nyugalmát... de Debrecenbe is hasonló dolog lesz...


Tatai szálloda építésről, ami ellen egész város tiltakozik... hogy a tó partjára semmi nem épüljön, vagy Fertő-tavi cölöp házak elbontásának ügye.... soroljak? Ezzel foglalkozzál bmeg...

2022. jún. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jön ez ide. Még az LMBTQ-t se emlegettem. Csak kérdést tettem fel, hogy a pedofíliát is ugyanúgy el fogják-e fogadtatni, mint a többit.
2022. jún. 19. 03:14
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy álproblémával foglalkozol, sehol a föld kerekségen nem fogadják el pedofíliát... Hollandiában is három szerencsétlen alapított egy pedofil pártot... nem ilyen névvel, aztán bár nem tiltották, de se helyi önkormányzati, se parlamenti választásokon se sikerült egy támogatót se szerezniük... álproblémát gyártasz DON QUIOTE vagy... aki szélmalom ellen harcolsz....
2022. jún. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ha nem vennéd észre itt egy egyetemi professzor (?) tesz olyan megállapításokat, amikért egy normális társadalomban már kötelet kapott volna.
2022. jún. 19. 03:19
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Kurucinfó kb olyan hivatkozási alap... mintha Harcunk infót hoznád fel.... kinyomtatom és kitörlöm vele a popómat... megfelelt a válaszom? Vagy még arra se érdemes....
2022. jún. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nézz utána a forrásnak!
2022. jún. 19. 03:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!