Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Klímaválság, humanitárius...

Klímaválság, humanitárius katasztrófa, tömeges migráció, gazdasági összeomlás, hiperinfláció, nyersanyaghiány,éhinség, háború, világjárvány...Az emberiség hibája, vagy csak a vezetőink döntéseinek következménye?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
10, előtte meg 50 évig nem volt világjárvány és mégis derogált tömegközlekedni az embereknek.
2022. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én speciel rengeteget utaztam olyan vonaton és helyijaratos buszon, ahol nem volt ülőhely, sőt az ajtóban voltunk összepaszírozva. Szóval szerintem használtuk az előző 50 évben...Persze kényelmesebb lett volna az olcsón gyártott és olcsón fenntartható elektromos járművekkel.
2022. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%

😁😁😁


Ha 2-3 család összeköltözne egy 50 négyzetméteres panelba, akkor nem kéne annyi klímaromboló luxusházat építeni, ha kiírtanánk a teheneket és korlátoznánk az emberi biogáz kibocsájtást, nem lenne annyi üvegházhatású gáz, ha megszüntetnénk az internetet a kisemberek körében, nem kellene annyi okoskezközt gyártani, ha csak a gazdagok tudnák megfizetni a ruhamosás költségeit, jócskán csökkenne ökológiai lábnyomunk...

2022. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!