Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az LMBTQ nem növeli az identit...

Az LMBTQ nem növeli az identitászavarok számát?

Figyelt kérdés
Olyan szinten megkeveri az enberek szexualitását, hogy egyre többen azt sem tudják, fiúk-e vagy lányok. A többiről nem is beszélve...
2022. jún. 20. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Hiába próbáljátok erőltetni ezt a dolgot kérdések formájában mert a túlnyomó többség azt sem tudja hogy mit takar ez a mozaikszó (magam sem tudom, nem is érdekel.)

Divatból pedig nem fog megváltozni a nemi identitásom, mint ahogy másnak sem.

További szép napot.

2022. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Rendkívül káros ez a szélsőséges mozgalom! Teljes egészében be kéne tiltani!


A horogkeresztet is betiltották, akkor a szivárványos zászlót is belehet.

2022. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A történelem egyik legkárosabb mozgalma. Az egész természetesen milliárdosok érdekeiről és elveiről szól: [link]


Látszik, hogy a neoliberális gazdaságpolitika megbukott, mert ezek a nemzetközi oligarchák irányítják ma már a világot. Túl nagy a vagyonuk és hatalmuk.

2022. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Hogyne lehetne változtatni ezzel a nemi identitást. Elég ha a tizenéves éveik elején járó fiataloknak beleteszik ezzel a bogarat a fülükbe, hogy van mit tudom én hány nem, meg milyen menő ha valaki ilyen, máris kíváncsi lesz rá rengeteg és kipróbálja, mert nem akarnak kilógni a sorból. Érdekes ezt az ökörséget csak a fehéreknek erőltetik, nem nagyon hallani hogy az arab vagy a fekete országokban reklámoznák magukat.
2022. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Senki sem tehet a beállítottságáról, aki tényleg komolyan is gondolja és nem csak egyfajta hóbortból lesz bisex, vagy homo, stb. Aztán úgy összezavarja magát az illető, hogy ő maga se tudja..

A mozgalmat valahol megértem, valahol nem

Emberfüggő, hogy most őt ez a mozgalom mennyire befolyásolja

Szerintem senkit se kell elítélni, mert mindenkinek vannak jogai:)

Csak azért ne is vigye túlzásba

Aki pedig felvállalja(de nem a divat kedvéért), jól is tesz. Ő ilyen.

2022. júl. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!