Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mégis igaz a konteó, hogy az...

Mégis igaz a konteó, hogy az ukrán-orosz háború a covid vakcinák okozta utólagos betegségekről figyelemelterelés gyanánt tört ki?

Figyelt kérdés

Már több mint 100 napja tart a háború, de semmi lényeges nem történt, ugyanott tart minden mint 3 hónappal ezelőtt, gyakorlatilag falvakat foglalnak el és vissza. Mégis ugyanazok, - gyakorlatilag az összes - nagy hírportál szinte csak ukrán-orosz háborús híreket szolgáltat. Ráadásul mindig ugyan azok, mert nem tudnak már mit kitalálni "heves csaták dúlnak itt meg ott", "eldördült egy orosz rakáta ukrán-bivalybasznád fölött"

És ez megy már több mint 3 hónapja, nesze semmi ukrán-orosz hírek. Nem hiszem, hogy minden embert ennyire érdekelne már ez az unalmas szarság, hogy ekkora hírértéke lenne. Egyértelműen pénzeli őket valaki vagy valami a háttérből.

És ezek a hírportálok véletlenül mind ugyanazok amelyek fél éve még csak covid híreket posztoltak... nem érdekes egybeesés?

Nekem személy szerint rengeteg olyan ismerősöm van aki súlyosan megbetegedett vagy meddő lett a covid vakcinák miatt. De ha a hírportálok nem erről szólnak, akkor a probléma nem létezik.



2022. jún. 22. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
ne terjessz álhíreket
2022. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem "álhír" hanem feltevés és kérdés. Ha tudod, cáfold meg kérlek.
2022. jún. 22. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Semmi nem utal ilyesmire.
2022. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Pontosan milyen súlyos megbetegedések történtek az ismerősi körödben és mennyi ember lett hirtelen meddő? Ugyanis én semmi ilyenről nem hallottam és minden ismerősöm beadatta a vakcinát.
2022. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Minden ami szembemegy a hivatalos állásponttal, az nem létezik. Az konteo! Ez is az. Ne foglalkozz ezzel. Egyszer csak túl messzire mész meglátod. Ne gondolkodj semmit, csak fogadd el kész tényként amit mondanak
2022. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Így utólag nézve sajnos van benne valami. Nekem például a következő dolog ütött szöget. Putyin megindít egy hábszit érdekes időzítéssel, de mondjuk van ilyen véletlen. A nagy Oroszország a kis nyomoronc Ukrajnát gondolnák egybe lenyeli két hét max. Erre itt nyígnak már hónapok óta, hát mekkora blama ez Oroszországnak. Látja a világ, a halálos ellenségei, hogy ennyire nulla az orosz haderő? Putyin tényleg ennyire hülye? Hát szerintem nem. Itt ez az egész tervszerint pontosan így kell, hogy menjen, erre más magyarázatot nem nagyon tudok elfogadni.

Aztán a másik furcsaság, a szankciók, amit mintha megint egy terv szerint művelnének mert azt egy fogyatékos is azonnal felmérte már az első szankciók alkalmával, hogy itt magunkat ássuk el nem Putyint.

Aztán a harmadik amin elgondolkodtam, tönkre a gazdaság szállnak az árak mert miért is? Mert Ukrajna nem szállít gabonát, olajat? Vette valaki a fáradtságot arra, hogy megnézze valójábak mennyi Ukrajna szerepe? Elenyésző!! Már megint nem stimmel a narratíva amit mesélnek.

És egy konteót nem mondtam, ezek tények!

2022. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣-köszi rég röhögtem ekkorát, de ha az igazság érdekel azért tört ki, mert drága a kínai fröccsöntött csillámf**zláma!


tudom, hogy a konteósoknak szépen pontról pontra el kéne magyarázni hol tévednek, de ezt a baromságot szétcincálni ahhoz egy könyv kellene.


Ez mondjuk csak egy ilyen, hogy azt mondja tömegesen lettek betegek meg meddők ettől meg attól, csak nem tudják mitől pl. ha valaki meddő volt, csak eddig nem akart gyereket és kiderül, akkor az nem azért van, mert mondjuk amúgy is az, hanem mert felvette az oltást! itt a baj a konteózással, hogy nem a reális 99.99999%-os magyarázatot nézi, hanem megragadja azt a minimális esélyt, hogy talán 0.000001% esélye van, hogy tényleg az oltás miatt lett meddő -mer amúgy lehet csak hihetetlenül valószínűtlen- majd megteszi EGYEDÜLI ÉS KIZÁRÓLAGOS magyarázatnak.

2022. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

4. Ha az egészségügyi dolgozók beszélhetnének, vagy a mainstream médiát egyáltalán érdekelné mit látnak:

[link]

Csak egy példa, ömlenek a beszámolók a vakcinákkal berobbant lágyrészi rákról, trombózisjárványról, soha nem látott fiatalokat érintő hirtelen halálozásról...

2022. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

8! Egészségügyi dolgozó vagyok laborvezető -tudod, akik a véredet veszik és adnak egy papírt sok-sor neked furcsa felirattal, meg értékkel, amit az orvos megnéz most mond valamit, nah mesélj már mit kéne tudjak, amit te odakint jobban tudsz mint mi idebent?

Mert itt én pont ezt hallom, hogy valaki ismert valakit, aki állítólag belehalt valamibe, mert felvette az oltást! Én még beteget nem láttam, akinél lett volna összefüggés az oltás meg a betegsége között, lehet, hogy van, de irgalmatlan kevés.


ui. itt több COVID_osztály rettegővel találkoztam, akik azzal jöttek, hogy azt sem tudni, hogy mi van egy covid osztályon és biztos valami szörnyűségek mennek ott, én felajánlottam, hogy beviszem őket egyre! Meg is tudtam volna csinálni mert ismerem a főorvost, aki a covid osztályunkat vitte elég jól. Mondtam, hogy várom a privátokat? Tudod hány privát jött a konteósoktól? EGY SEM! Na ennyire érdekelte őket, meg most téged az igazság, ti csak rettegni akartok meg a hülyeséget terjeszteni.

2022. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

" Erre itt nyígnak már hónapok óta, hát mekkora blama ez Oroszországnak. Látja a világ, a halálos ellenségei, hogy ennyire nulla az orosz haderő? Putyin tényleg ennyire hülye? Hát szerintem nem. "


Putyin szerintem nem hülye és nem is dobta ki az egyát - ez látszik hogyan próbál manőverezni a háború különböző helyzeteiben- viszont Putyin is átverhető és megtéveszthető.


Mióta kitört a háború sorra jönnek a képek,videók a mostani háborúból amik azt támasztják alá, hogy a hadsereg alól a sz@rt is kilopták. Sőt kerülnek elő ilyen képek Szíriáról is, valamint felbukkannak a neten korábban 1-5 évvel ez előtt készített képek és videók is.


Most már nem kérdés, hogy az orosz felső és középvezetés maximálisra járatta a korábban is ismert korrupciót és brutál nagy pénzeket sikkasztottak el - a tankra reaktív páncélzat helyett meg ment a tojásos karton :D Sojgunak a gyerekei is milliárdosak pedig talán még 20 évesek sincsenek.


A háború elején volt az az ominózus interjú ahol a hírszerzés vezetője csak hebegett-habogott, ott már látszott hogy ő tudja hogy nagyon nagy sz@r van a pitében és a rendszer nem volt arra felkészülve, hogy a közeljövőben tényleg valós háborúba kell majd küldenki a haderőt és Putyin erről semmit sem tudott, mert őt úgy tájékoztatták ahogy...


Putyin nem hülye, de a saját bábjai köré zárkózva irányítja az országot és kiderült hogy a dolgok nagyon nagyon nem úgy működnek ahogy azt neki előadták.


Nem ez az első eset az elmúlt pár év történelmében, hogy az állami szervezet nem tudja ellátni azokat a feladatokat , amikre papíron fel vna készülve ( és nem csak Oroszországban láttunk már ilyet ).


Putyin ebbe simán beleszaladt..

2022. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!