Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A korona-intézkedéseknek több...

A korona-intézkedéseknek több negatív, vagy pozitív következménye van?

Figyelt kérdés

Olyan információkat még véletlenül sem közöl a média, amelyek rossz színben tüntetik fel a vakcinát, vagy az intézkedéseket, csak azt szajkózza, hogy az oltás csúcsszuper, az intézkedések pedig abszolút indokoltak.

Ti mit tapasztaltok?



2022. júl. 1. 16:18
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
84%

#40 Te el se olvasod, amit írok? Amúgy átestem az oltatlan családommal a covidon, azt hittük, megfáztunk. 86 éves, szintén oltatlan nagymamám még jobban viselte, mint én. Férjem akkor 82 éves nagymamája (oltatlan) meg agyvérzés után lett pozitív covidra. Fekvőbeteg lett, félig lebénult 2020-ban. Mégcsak nem is az omikront kapta el, hogy enyhe legyen, mégis kutya baja nem volt a vírustól.

Az oltások megkezdésével meg nemhogy csökkent, hanem nőtt a megbetegedés az a halálozás.


[link]

2022. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

*és a halálozás.

Ott a statisztika, nézd meg nyugodtan.

2022. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
29%

41! Miért te elolvasod, amit írok? Vagy végi gondolod, hogy a mese amiben élsz hazugság? Nem.


Csak egy kérdés, te láttál 55 éves embert halálfélelmében mert nem kap elég levegőt sivalkodni? Én láttam! Meg is halt, az egész család oltatlan volt, éltek négyen egy tanyán, már csak ketten élnek egy tanyán. A kettő, aki hazament azoknak is több hét kellett a kórházban.


Hogy mondjam, te nem is akarod érteni a világot, csak egy mesében akarsz élni. Ez a baj.

2022. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
84%

#43 Aztamindenit! Milyen meglepő, hogy emberek halnak meg a világban. Komolyan úgy csináltok, mintha csak a covid létezne, minden más eltűnt. Nálam ez a megfélemlítés nem fog bejönni. Ott a statisztika. Gyönyörűen látszik, hogy az oltások megkezdése óta nőtt a megbetegedés és a haláleset.

Tudod, az a baj, hogy az első covid hullámban és is beparáztam, maszkoztam, mikor még nem is kellett, kézfertőtlenítőztem és gumikesztyűt húztam. Utólag egy baromnak gondolom magam, hogy 1 percig is hagytam magam megvezetni. Aztán nekiálltam tájékozódni. Tudom, hogy hülyeségnek hangzik minden, amit írok, én is hülyének néztem volna mást, ha ilyeneket írogat nekem, az első hullám alatt.

Viszont eltelt 2,5 év a covid kezdete óta! Most jön a 6.hullám, a QR kód, az oltás nyilván nem tűntette el a mesterséges covidot, mert nem is az a célja. Szóval megértem, hogy hülyének nézel, de attól még sajnos rohadt gusztustalan világban élünk, ahol pár ember Istennek képzeli magát. Ami jön még, az konkrétan a pokol. Azt hiszed, hogy picit még emelkednek az árak, aztán jó világot élünk? Dehogy! Sok minden jön még, bedől a világbank, megszűnik a kp és a bankkártya. Virtuális valuta lesz bevezetve, eltörlik a magántulajdont, lesz egy kibertámadás, ami leállítja az egész világot. Nagyon sokan fognak meghalni. És ez nem mese. Minden ütemezettem történik. Mondom, nézhetsz hülyének, meg nézheted az embereket jóságosnak, aranyosnak, kedvesnek, de te élsz álomvilágban, ha így gondolod.

2022. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!