Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Megérte-e azoknak az emberekne...

Megérte-e azoknak az embereknek az áldozata, akik az életük adták azért hogy legyen szavazati jog?

Figyelt kérdés

Tudom, ez egy érzékeny téma, de fontosnak érzem, hogy beszéljünk róla. A történelem során számtalan ember harcolt a demokratikus jogokért és a szavazati jog elnyerésért. Azt érzem a szívem mélyén, hogy ha lenne időgépük és látnák, mit jelent ez a valóságban, szerintem azt mondanák, nem érte meg.


Miért gondolom így? Szerintem a szavazás csak egy illúzió, hogy a nép azt higgye, van komoly beleszólása a dolgokba és hogy a politikusokat érdekli a nép véleménye. Szerintem ez nincs így. Azt is borzalmasnak tartom, hogy a lejárató kampányok mennyire negatívak, sértőek tudnak lenni. Veszekedések, gyűlölettel teli mondatok, agresszió, harag és kirekesztés jellemzi a választásokat. Szerintem ez borzalmas. Én úgy érzem, ez a negatív kavalkád sértő azokra nézve, akik az életük áldozták a szavazati jog elnyerésért.


Tényleg elképzelhető, fölösleges volt azoknak az embereknek az áldozata, akik harcoltak a szavazati jog epnyeréséért?



2022. júl. 4. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De most ha a szavazás nem számít akkor miért zavar a lejárató kampány ergó ha az ellenzék győz akkor sincs népakarat, vagy akkor már van?:D
2022. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ergó elől lehagytam egy vesszőt
2022. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Drakula ***** válasza:
100%

Miért lenne illuzió hogy szabad akaratukból választanak?

Az emberek döntenek arról hogy ki a vezetőjük, ha ez egy suttyó akit nem érdekel a nép, akkor a nép hibája hogy meg választották.

2022. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szinte nincs választás amit nem csalnak el, persze tudom, hogy a legtöbb birka azt hiszi csak a Fidesz csal meg a Putyin félék de ez nem igaz. Elcsalták az amerikai választásokat most csalták el a franciát premier plánba, észre sem vették a barik csak akik már eljutottak oda, hogy a mainstream médián kívül is muszáj tájékozódni.
2022. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Drakula ***** válasza:
79%
4-es "az elcsalták a választásokat" Egy olyan politikai kártya amit mindenki elő húz.
2022. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
5: plusz "a mainstream médián kívül" is tájékozódik, az a gyakorlatban általában azt jelenti, hogy álhír oldalakat olvas, és minden összeesküvést készpénznek vesz, amit ott leírnak
2022. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha normális vezetés van, akkor igazából felesleges a választás. De ha mondjuk egy szűk liberális elit irányítja az országot, akkor jobb, ha le lehet őket váltani, mielőtt mindent tönkretesznek.
2022. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Drakula ***** válasza:
51%
5-ös ja.
2022. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!