Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nagyon be vagyok depizve-kétsé...

Nagyon be vagyok depizve-kétségbeesve. Ti hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
Aggódom a jövőmért. Az Északi áramlat 1-et elzárták "karbantartási munkálatok miatt". Az oroszok azt ígérték, hogy 10 napig fog eltartani, erre kiderül, hogy nem biztosak abban, hogy "technikai problémák miatt" nem biztos, hogy tudnak gázt küldeni. Nos, ha a német gazdaság elesik, magával rántja egész Európát. Oroszország kivéreztet, míg az USA megcsapol minket. Valahol megértem Putin-t, mert tényleg fenntarthatatlan, ami Ukrajnában történik, tényleg elfogadhatatlan, hogy az USA ott provokálja ki a konfliktusokat, ahol tudja, és a fél világ a nem rentábilisen pumpolja fegyverekkel azt a putris országot és egész Európa képes emiatt saját magát megnyomorítani...de akkor is baszki. Dühös vagyok Amerikára, a telhetetlensége miatt, dühös vagyok az EU-ra, mert nem tud tököket növeszteni, dühös vagyok Kínára, mert csak magára gondol és dühös vagyok az ukránokra, mert nem képesek rendet tenni az országukban. Európa kicseszett nagy veszélyben van, ma-holnap összeshet a gazdasága és emberek százmilliói fognak tönkremenni. Már elkeseredésemben a Vén Euróoa című slágert hallgatom.

2022. júl. 14. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
USA-nak érdeke az EU, Oroszország gyengülése.
2022. júl. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

USA Europa partjan van mert az amerikaiak kuldik a fegyvereket Ukrajnanak. Ez olyan mintha USA harcolna csak nem a sajat katonaikkal hanem Ukranokat teszi a frontvonalra es fegyvert ad a kezukbe.

En USAban elek es mondhatni hogy amerikai is vagyok mert megvan az allampolgarsagom is. 2 ev es valasztasok lesznek. Ha Biden bukik akkor minden jobb lesz. Trump erosebb vezeto mint Biden, aki egy epkezlab mondatot nem tud kinyogni.

Szerinted miert nem Trump elnoksege alatt tamadt Oroszorszag Ukrajnara? A konfliktus mar nem most kezdodott.

2022. júl. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Lassan 2 euro lesz 1 dollár.

De ilyen nyomorék, balfsz társaság után ez nem csoda, ami az EU-ban van.

50 évvel ezelőtt ezeket kivégezték volna.

2022. júl. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha még azt is tudnád, hogy a hábi hamarosan kiterjed. :)
2022. júl. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bele fogunk rokkanni. Amikor meglátok egy agymosott divatlibsit ukrán nemzeti színekben közben Putyint Hitlerként ábrázolja, akkor is csak nézem, hogy mi a...az idiótája csak azt mondja, amit a szájába rágnak, de az Azov légió után már nem olvas. Nemcsak a vezetés, hanem az emberek is agyhalottak. Tényleg érik egy összeom lás, hogy észbe kapjon Európa.
2022. júl. 14. 08:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
El fogtok hajtani,... de úgy vélem, az USA ellen kellene összefognia a világnak - és megroggyantani gazdaságilag, - csak hogy helyreálljon a fejekben a rend, mert amíg ez meg nem történik, addig szabadon csinálják a kicsi pankrátor balhéjaikat, amibe a világ rokkan bele lassan, de biztosan!
2022. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
#4-es, nincs jobb dolgod? Gondolom valami szüleinél élő, 45 éves életképtelen nyomorék vagy, és az egyetlen örömöd a szánalmas kis életedben az, hogy minden ilyen kérdés alá beugatod hogy "hábi" meg "világhábi", ami elsőre sem volt vicces.. inkább súlyosan szánalmas, és nyomorék. Élőben nagyon megdobnálak valami keménnyel :))
2022. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!