Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Új Világrend-még mindig nem...

Új Világrend-még mindig nem hiszzük el, hogy ez be fog következni?

Figyelt kérdés

Aki ismeri ezt a "konteót", az biztosan hallott róla az elmúlt években, hogy kész forgatókönyve van. Most értünk be a teljes káosz epizódba. Háború, járványokkal való riogatás, infláció, klímakatasztrófa, energiaválság, élelmiszerhiány, üzemanyagválság, fokozódó migráció. Ezek mind részei annak, hogy egyre nyomasztóbb legyen a hangulat, annyi mindennel fenyegetnek már, hogy lassan belezavarodunk. Káosz van.

Még mindig nem hiszünk az új világrend tervében?



2022. júl. 14. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
De!
2022. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Mért eddig nem hittünk?
2022. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es, Mutassak pár kérdést 2020-ból, ahol megkaptam a hozzám hasonlóan gondolkodókkal együtt, hogy konteós barmok vagyunk, és induljunk az alusapkánkért, mert az, ami most is folyik sosem fog bekövetkezni?

Vannak sokan, akik még ma is baromságnak, kitalációnak gondolják ezt.

2022. júl. 14. 10:52
 4/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
45%

Úlisztenúliszten én mostan kesztem el hinni!


(most TNWO, Great Reset, vagy anyámopöcse lesz akkor?)

2022. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Röhej!!
2022. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy az, Toroczkai Laci bátyám? Gyere, most más dolgunk van, búziknál kell tüntikézgetni.
2022. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Édesf@szom, 2022 van, most jöttek ki a Webb-távcső képei erre van aki még itt tart hogy új világrend
2022. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszek a konteókban, de ebben lehet lassan el kéne kezdeni hinni. Komolyra ferdítve az van, hogy eddig tartott a dőzsölés, meg a fogyasztói társadalom. Elfogytak a nyersanyagok, és a pénzügyi trükközésekkel sem lehet tovább elfedni a bajt. Folyamatosan emelkedett a fos szintje, most már a peremig ér, és még billegtetik is a bilit. Teljesen más világ jön, mint ami eddig volt, és piszok hirtelen. Ha még egy EMP bombát is ledob vmelyik kedves vezető, akkor tényleg a középkorban találjuk magunkat. Méghogy nincs időgép. Van, csak nem úgy mint a filmekben.
2022. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
4-5-6-7-es, Majd rájöttök ti is. Képtelenek vagytok előrébb látni az orrotoknál. Ne is baj...
2022. júl. 14. 11:29
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Én tudom, hogy igaz ez a "konteó" de mégis remélem valahogyan megbukik. De ennyi mainstream birkával nehéz lesz nem megvalósítani az a baj. Laposfőd gyíkember höhöhö.....eddig terjed az intelligenciájuk. :(
2022. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!