Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy olyan...

Mennyi az esélye hogy olyan erőszakos tüntetés sorozat alakuljon ki mint 2006-ban köszönhetően a kata ès a rezsi csökkentés eltörlése miatt?

Figyelt kérdés
Az emberek megélhetését sodorják veszélybe a Kata és a rezsicsökkentés eltörlésével ,ha most eltörlik egy fogyasztó nem fogja kifizetni a számlát , ha nem lesz KATA, sok embernek nem lesz munkája( pl futárok) szerintetek mi lesz ennek a vége és mit szólnak most ehez a Fidesz szavazók? Sok Ismerősöm futár, ők mehetnek az utcára mert nem tudják kifizetni az adót meg a KATÁT? Hajléktalanná fognak válni? Mi leszebből így, az embereknél nem fog végül elszakadni a cérna?0

2022. júl. 15. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom mennyi az esélye de remélem nem lesz ilyen, a rezsi limitet mindenki bevezette volna még így is hatalmas kiadás a költségvetésnek a Katat meg már rég meg kellett volna reformálni.
2022. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Tehát ezek miatt tüntetni nincs értelme.
2022. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért harangozzák mostanság a Covidot, hogy arra hivatkozva majd gyülekezési/tüntetési/kijárási tilalmat hozzanak, nehogy lázadás legyen.

Ki lett ez találva okosan, ne aggódj :)

Csak ébredjetek már fel, hogy mi folyik itt :)

2022. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt mondd el kérlek kb 300 ezer embernek,de nyilvánosan egy szinpadon!
2022. júl. 15. 20:55
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Én az utolsó fillérig adózom a szerény keresetemből , egy katas feleannyit adózik és jóval többet keres, nekem ez így nem jön be!!
2022. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, mer a Covid 19 már nem terjed annyira, hoszen az oltás megvéd minket, no de szerintem el fog szakadni a cérna otthon, van azért egy határ , amit már nem fognak elviselni az emberek. Meg ott vannak az elzárt EU pénzek, ami nagyon kellene Szeptemberben az országnak.....
2022. júl. 15. 21:02
 7/14 A kérdező kommentje:
Tehàt te többet keresel mint egy ételfutár ( havi 400.000ft)-nál?
2022. júl. 15. 21:05
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert áltagban ennyit keres egy ételfutár, ebből 50 ezer Kata, 350 marad neki enni meg benzinre a motorba.....a bicajos futárnak meg ennyit sem keres......nagy üzlet.
2022. júl. 15. 21:07
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A lipsik sem a KATA-t nem akarták (Fletó azt nyilatkozta korábban, hogy meg kell szüntetni!!), sem a rezsicsökkentést. Most akkor miért sír a szátok?!
2022. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
2006-ban voltak olyan vezéregyéniségei az ellenzéknek, akik meg tudtak szervezni és le tudtak bonyolítani egy olyan tüntetést. A mai ellenzék mozgósítóereje romokban, a pártok nagy része azt se tudja, hogy saját magával mit kezdjen. Egyedül a DK-nak van elég szavazója és kapacitása arra, hogy rendes tüntetést szervezzen, de egy 2006-os kaliberűhöz nincsenek elegen, illetve Gyurcsányt sem mozgatja meg ez már annyira.
2022. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!